Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. e-marketingu

Festool Polska Sp. z o.o.O firmie

Festool Polska Sp. z o.o.

Sokołowska 47A

Sokołów (pow. pruszkowski)

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie i realizacja rocznych planów komunikacji marki w Internecie

  • Tworzenie, koordynacja oraz badanie efektywności przebiegu kampanii marketingowych oraz akcji promocyjnych w Internecie z wykorzystaniem narzędzi analitycznych

  • Tworzenie treści i komunikacja w kanale B2C

  • Prowadzenie komunikacji w mediach społecznościowych

  • Wsparcie i promocja rozwiązań oraz aplikacji e-commerce

  • Tworzenie scenariuszy do filmów promujących markę oraz nadzór nad ich produkcją

  • Przygotowanie oraz korekta broszur i katalogów reklamowych

  • Współpraca z Influencerami oraz Multiplikatorami

  • Śledzenie najnowszych trendów e-marketingowych oraz proponowanie innowacyjnych rozwiązań

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe, preferowane wyższe oraz minimum 5 lat doświadczenia w pracy w e-marketingu międzynarodowej firmy lub agencji reklamowej

  • Doskonała znajomość narzędzi e-marketingu: Google Analitics, Facebook, Instagram, Vimeo, Google+, zasad SEO

  • Bardzo dobra znajomość programu Adobe Photoshop, Indesign oraz Microsoft Office

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne

  • Samodzielność, inicjatywa oraz umiejętność pracy pod presją czasu

  • Mile widziane prawo jazdy

To oferujemy

  • Bardzo dobre warunki pracy i konkurencyjne wynagrodzenia

  • Elastyczny czas pracy

  • Bogaty pakiet socjalny w tym prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie oraz możliwość przystąpienia do Pracowniczego Programu Emerytalnego (PPE)

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon)

  • Uczestnictwo w szkoleniach

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę w dynamicznym i profesjonalnym zespole

  • Możliwość pracy zdalnej (częściowo)

  • W drugiej połowie 2021 zmiana lokalizacji na Warszawę Młociny

  • Bardzo dobrą atmosferę pracy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • program emerytalny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Każde narzędzie może być tylko tak dobre, jak osoba, która stoi za jego rozwojem. Dlatego w Festool poszukujemy pracowników, którzy chcą czegoś dokonać. Pracowników, którzy chcą być tam, gdzie pomagamy profesjonalnym rzemieślnikom odnosić wybitne sukcesy. Dołącz do naszego zespołu, a będziesz dumny z możliwości pracy w rodzinnej firmie, produkującej najlepsze elektronarzędzia na świecie.

Przewiń do profilu firmy