Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Oferty z aktywnym „Aplikuj szybko” oznaczają, że możesz zaaplikować jednym klinięciem. „Aplikuj szybko” korzysta z dokumentów oraz treści wiadomości do pracodawcy używanych przez Ciebie przy ostatnim aplikowaniu. Możesz je zmienić, klikając przycisk „Edytuj”.

Specjalista ds. e-marketingu

AblerO firmie

  • Grudziądzka 177a, Toruń
    Toruń, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Abler

Grudziądzka 177a

Toruń

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja strategii oraz celów w zakresie e-marketingu i e-commerce

  • Współtworzenie i realizacja planów działania w kanałach cyfrowych

  • Aktywny udział w dynamicznym rozwoju platform działających na rynku B2B i B2C

Nasze wymagania

  • Specjalistyczna wiedza w zakresie marketingu internetowego i e-commerce w dużej firmie

  • Umiejętność planowania, rozliczania i raportowania kampanii reklamowych w internecie

  • Znajomość narzędzi branżowych (Google: Ads, Analytics, Tag Manager, Data Studio)

  • Samodzielność w zakresie optymalizacji kodu stron internetowych

  • Komunikatywność i umiejętność tworzenia treści reklamowych

  • Zmysł graficzny pod kątem reklamy zewnętrznej

  • Komunikatywność i otwartość

  • Bardzo dobra znajomość języku angielskiego

Mile widziane

  • Znajomość narzędzi marketingu bezpośredniego

  • Znajomość HTML, PHP, narzędzi marketing automation

  • Doświadczenie w branży handlowej z sektora technicznego i wnętrz

  • Znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Umowę o pracę na pełen etat – praca stacjonarna w siedzibie firmy w Toruniu

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Pozytywną atmosferę pracy w młodych ambitnym zespole

  • Możliwość nowych doświadczeń w branży handlowo-technicznej

  • Możliwość rozwoju i awansu

Abler

Jesteśmy prężnie rozwijającym się przedstawicielem wiodących marek na rynku wnętrz – to m.in. liderzy branży w Europie: Swiss Krono i Blum. Ponad 20-letnia tradycja, sieć 8 oddziałów w centralnej i północnej Polsce oraz dalsze plany rozwoju sprawiają, że Abler to dziś jeden z liderów branży w kraju. Już teraz możesz zostać częścią zespołu – dołącz do nas.

Twoją wiodącą rolą w organizacji będzie realizacja założeń strategii obejmujących trade marketing - współtworzenie i realizacja planów działania we wszystkich kanałach sprzedaży. Czeka Cię również aktywny udział w rozwoju platform e-commerce działających dla rynku B2B i B2C.

Poszukujemy kreatywnego specjalisty, który łączy dużą wiedzę, pasję do e-marketingu i przynajmniej kilkuletnie doświadczenie w branży e-commerce – osoby, która skutecznie zrealizuje zakładane cele i zadania.

Przewiń do profilu firmy