Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. e-marketingu

PAPERCONCEPT sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

PAPERCONCEPT sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Trakt Lubelski 135

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • współtworzenie kampanii SEM na platformach Google Ads oraz Facebook Ads

  • monitorowanie i optymalizacja wskaźników kampanii

  • wsparcie w prowadzaniu działań optymalizacyjnych na stronie internetowej pod kątem SEO

Nasze wymagania

  • praktyczna znajomość narzędzi: Google Analytics, Google Ads, Google Search Console, Google Tag Manager, Facebook Ads, Facebook Analytics

  • zaawansowana znajomość procesów optymalizacji SEO

  • umiejętność zdobywania informacji, formułowania wniosków i proponowania rozwiązań

  • dokładność, terminowość i odpowiedzialność

  • umiejętność ustalania priorytetów i dobra organizacja pracy

  • zainteresowanie marketingiem internetowym, znajomość aktualnych trendów w tym obszarze oraz stałego pogłębiania swojej wiedzy

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i wyników

  • możliwość rozwoju, szkoleń

  • rabaty pracownicze

  • pyszną kawę i darmowy parking :)