Ta oferta pracy jest nieaktualna od 89 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. e - Marketingu

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 27.07.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Miejsce pracy: Warszawa
SEM/WM/06

Eurocash Dystrybucja:

to lider na rynku dystrybucji FMCG w Polsce, jednostka biznesowa powstała w wyniku połączenia Eurocash S.A. i Tradis Sp. z o.o. w kwietniu 2014 roku. Aktualnie do Naszego Działu Marketingu poszukujemy Kandydatów na powyższe stanowisko.

Kluczowe zadania:

  • Budowanie relacji z partnerami biznesowymi,
  • Zarządzanie treścią oraz bieżąca aktualizacja na  stronach internetowych,
  • Research informacji w prasie i na portalach branżowych FMCG,
  • Redagowanie treści artykułów wspierających sprzedaż detaliczną,
  • Monitoring i analiza trendów na rynku FMCG,
  • Bezpośrednia współpraca z agencjami reklamowymi,
  • Tworzenie materiałów promujących działalność internetową firmy,
  • Monitoring i analiza efektywności działań marketingowych w sieci.

Idealny kandydat powinien:

  • Posiadać minimum 1-2 letnie doświadczenie w pracy w branży FMCG,
  • Posiadać doświadczenie w realizacji działań marketingowych B2B,
  • Posiadać umiejętność tworzenia i redagowania treści content marketing,
  • Posiadać znajomość obsługi CMS oraz platform mailingowych,
  • Być kreatywny, konsekwentny i samodzielny w działaniu,
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem,
  • Posiadać lekkie pióro, umiejętność tworzenia treści, które konwertują i angażują czytelnika - będzie to dodatkowym atutem.

Na tym stanowisku zapewniamy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Wynagrodzenie podstawowe + premie,
  • Atrakcyjny pakiet socjalny (m.in.: świąteczne karty przedpłacone, paczki świąteczne, dofinansowania do kolonii, stypendiów),
  • Karty Multisport i OK System etc.),
  • Szkolenia wdrożeniowe,
  • Możliwość rozwoju wewnątrz grupy.

PROSIMY O DOPISANIE KLAUZULI: "WYRAŻAM ZGODĘ NA PRZETWARZANIE MOICH DANYCH OSOBOWYCH DLA POTRZEB NIEZBĘDNYCH DO REALIZACJI PROCESU REKRUTACJI (ZGODNIE Z USTAWĄ Z DNIA. 28.08.1997 ROKU O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH; TEKST JEDNOLITY: DZ.U.Z 2014R., POZ.1182 ZE ZM.)"

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się