Oferta pracy

Specjalista ds. E-marketingu

KACZMARSKI GROUP

Danuty Siedzikówny 12

Psie Pole

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie skutecznych kampanii leadowych oraz sprzedażowych w kanale online (e-mail marketing, SEO, PPC, Marketing Automation, Social Media) przy ścisłej współpracy z innymi członkami zespołu

  • Realizacji założonych celów krótko i długoterminowych

  • Tworzenie koncepcji rozwoju performance marketingu w firmie

  • Planowanie i realizacja kampanii digital marketingowych

  • Bieżąca analiza rynku i trendów w obszarze digital marketingu

  • Planowanie i zarządzanie budżetem, rekomendacje dotyczące relokacji budżetu pomiędzy działaniami

  • Raportowanie i analizowanie prowadzonych działań, bieżąca optymalizacji kampanii pod założone cele

  • Bliska współpraca z działami sprzedaży, marketingu i wsparcia sprzedaży

  • Współpraca z partnerami biznesowymi i podwykonawcami

Nasze wymagania

  • Min. rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

  • Znajomość narzędzi związanych z serwisami i performance marketingiem: platform mailingowych, narzędzi analitycznych, SEO, PPC, itp.

  • Znajomość zagadnień zw. z kampaniami digital i performance

  • Podstawowa znajomość HTML

  • Dobra znajomość pakietu MS Office

  • Zdolności analityczne

  • Energia, entuzjazm, wytrwałość i konsekwencja w realizacji powierzonych zadań

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji
1

Inspirujące spotkanie z Działem HR

2

Decyzja HR: Jesteś właściwą osobą na właściwym miejscu

3

Dzwonimy do Ciebie z radosną informacją zwrotną

4

Wspólnie ustalamy warunki, które Cię satysfakcjonują