Ta oferta pracy jest nieaktualna od 181 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. e-marketingu

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 24.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Oleofarm jest firmą skoncentrowaną na badaniach, produkcji oraz sprzedaży wysokiej jakości suplementów diety, dietetycznych środków specjalnego przeznaczenia medycznego, surowców farmaceutycznych oraz zdrowej żywności, w tym olejów zimno tłoczonych. Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, których łączy zaangażowanie, zaufanie, szacunek oraz porozumienie i świadomość wspólnych dążeń i celów.

    Jeśli jesteś ambitny, zorientowany na cele, pełen pomysłów, których efekty chcesz szybko zobaczyć, to jesteś osobą, której szukamy do naszego marketingowego zespołu!

    Miejsce pracy: Wrocław
    Region: dolnośląskie
    SEM/WRO/2017
    Zakres obowiązków:
    • Prowadzenie profili w kanałach social media;
    • Projektowanie, utrzymywanie i rozwój serwisów internetowych oraz serwisu intranetowego;
    • Planowanie, realizacja i analiza kompleksowych kampanii internetowych;
    • Prowadzenie działań z zakresu SEO/SEM;
    • Obsługa sklepu internetowego;
    • Wsparcie zespołu w innych działaniach z zakresu marketingu online.
    Wymagania:
    • Wykształcenie wyższe;
    • Doświadczenie w tworzeniu i utrzymywaniu stron internetowych oraz kanałów social media (Facebook, Instagram, Youtube, LinkedIn, Pinterest);
    • Znajomość narzędzi marketingu internetowego i narzędzi analitycznych;
    • Praktyczna znajomość  SEO/SEM, CMS;
    • Samodzielność, staranność, dobra organizacja pracy;
    • Umiejętność szybkiego uczenia się;
    • Zaangażowanie w pracę.
    Oferujemy:
    • Umowę o pracę w stabilnej i prężnie rozwijającej się firmie z polskim kapitałem;
    • Odpowiedzialną i ciekawą pracę w dynamicznym zespole;
    • Prywatną opiekę medyczną.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.