Ta oferta pracy jest nieaktualna od 252 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. e-procurement

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 09.02.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Spółka ING Usługi dla Biznesu S.A. jest członkiem grupy kapitałowej ING Banku Śląskiego S.A. Dostarczamy nowoczesne usługi ułatwiające prowadzenie biznesu. Wdrażamy innowacyjne rozwiązanie umożliwiające średnim i dużym firmom wykorzystanie potencjału Internetu. Oferujemy produkty, które usprawniają pracę oraz przynoszą wymierne korzyści dla Przedsiębiorców. Więcej o nas na stronie www.aleo.com.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów, którzy dołączą do zespołu wysokiej klasy specjalistów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref. AS/UDB/SEP/Aleo

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie/ udział w działaniach sprzedażowych dla Klientów serwisu Aleo
  • Wsparcie/ prowadzenie prezentacji o serwisie Aleo
  • Wsparcie / doradztwo dla Klientów serwisu Aleo w prowadzeniu przez nich postępowań zakupowych:
    • konfiguracja i specyfikacja zapytań ofertowych i aukcji zakupowych
    • wsparcie w znajdowaniu potencjalnych dostawców oraz pozyskiwaniu ofert
    • Zapewnienie wsparcia merytorycznego dla Klientów w korzystaniu z serwisu, aktywizowanie  Klientów, aktywny udział we wspieraniu organizacji i przebiegu postępowań zakupowych Klientów
    • Obsługa przesyłanych przez Klienta reklamacji, pytań, zgłoszeń
    • Udział w organizacji i przebiegu procesów operacyjnych związanych z funkcjonowaniem serwisu
    • Tworzenie i publikowanie treści dla użytkowników serwisu Aleo, ze szczególnym uwzględnieniem wsparcia merytorycznego w obszarze procesów zakupowych. Animowanie i moderowanie aktywności użytkowników
    • Udział w pracach projektowych związanych z rozwojem usług Spółki, w szczególności dotyczących procesów e-procurement

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane ekonomiczne lub prawnicze
  • Min. 2-letnie doświadczenie zakupowo – negocjacyjne
  • Doświadczenie w organizacji procesów zakupowych
  • Wiedza merytoryczna w zakresie obsługiwanych procesów - znajomość  specyfiki rynku
  • Znajomość regulacji prawnych
  • Znajomość rynku dostawców
  • Bardzo wysokie umiejętności analityczne
  • Doskonałe umiejętności organizacyjne i komunikacyjne
  • Umiejętność pracy w wielu obszarach jednocześnie
  • Nastawienie na rozwój i ciągłe zdobywanie wiedzy
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie intermediate
  • Dokładność

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się Grupie Kapitałowej
  • Umowę o pracę na czas nieokreślony po okresie próbnym
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i benefity płacowe (premia) oraz pozapłacowe (np. pakiet rekreacyjny, dodatkowe ubezpieczenie grupowe na życie, pracowniczy program emerytalny)
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Wysoką kulturę pracy oraz przyjazną atmosferę w zgranym zespole w gronie ekspertów

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV (wraz z podanym numerem referencyjnym w temacie maila) do 06.03.2017 klikając w przycisk Aplikuj

Prosimy o dołączenie oświadczenia następującej treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez ING Usługi dla Biznesu S.A. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Jednocześnie wyrażam zgodę na przekazywanie moich danych osobowych w celach rekrutacyjnych innym firmom należącym do Grupy ING.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się