Ta oferta pracy jest nieaktualna od 162 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. EB w social mediach

  • Toruń, kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 13.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Działamy na rynku już od 18 lat. Prowadzimy prestiżowe projekty w obszarze call trading. Naszą firmę tworzą zarówno doświadczeni specjaliści, jak również osoby rozpoczynające swoją karierę zawodową. Wspólnie dbamy o świetną atmosferę pracy oraz najwyższy poziom realizacji powierzonych nam zadań. Dzięki temu jesteśmy jednym z najprężniej rozwijających się przedsiębiorstw w kraju. Razem jest nas już ponad pół tysiąca!

     Obecnie do naszej siedziby w Toruniu poszukujemy osoby na stanowisko:

    Na czym będzie polegać Twoja praca?

     na dbaniu o pozytywny wizerunek CTDP jako jednego z najlepszych pracodawców w Polsce

     Najważniejsze zadania to:

    • rozwijanie obecności firmy jako Najlepszego Pracodawcy w social mediach (Facebook, Instagram, Snapchat, Tweeter, Youtube, Goldenline, Linkedin i inne)
    • kreacja i realizacja innowacyjnych projektów oraz eventów budujących markę pracodawcy
    • współpraca ze środowiskiem studenckim
    • udział w targach, konferencjach i innych prestiżowych inicjatywach realizowanych na obszarze województwa kujawsko-pomorskiego
    • tworzenie krótkich video i fotorelacji oraz newsów na temat podejmowanych przez CTDP inicjatyw związanych z rynkiem pracy, HR oraz EB
    • inicjowanie, utrzymywanie i rozwijanie kontaktów z Kandydatami do pracy oraz obecnymi Pracownikami za pośrednictwem social mediów
    • ścisła współpraca z doświadczonymi specjalistami z obszaru HR i marketing

    Kogo poszukujemy?

     pełnego energii i optymizmu pasjonata, dla którego EB to nie tylko nazwa złotego trunku :-)

    • lubisz ludzi :-) lubisz współpracować, być częścią zespołu
    • posiadasz doświadczenie w budowaniu wizerunku pracodawcy
    • jesteś na bieżąco z aktualnymi trendami w obszarze EB
    • masz głowę pełną pomysłów i determinację, by je realizować na najwyższym poziomie
    • potrafisz tworzyć ciekawe newsy, które przykuwają uwagę
    • potrafisz przekazywać informacje poprzez obraz – foto, video
    • masz przynajmniej podstawowe umiejętności graficzne
    • interesujesz się branżą HR i tym, co aktualnie dzieje się na rynku pracy
    • czujesz klimat pokolenia Y, Z i każdego innego, obecnego na rynku pracy
    • znasz środowisko studenckie i wiesz jak w nim zaistnieć
    • posiadasz umiejetność obsługi kanałów w social mediach od strony administratora
    • potrafisz analizować efektywność prowadzonych kampanii, wyciągać wnioski, rekomendować zmiany
    • znasz takie narzędzia jak: Facebook Ads, Audience Insights, Google Analytics, Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Canva
    • nie chcesz pracować w typowym „korpo” - wolisz stabilne, ambitne i nowocześnie zarządane firmy, w których atmofera pracy jest na pierwszym miejscu

    Co oferujemy?

    kreatywną pracę w świetnej atmosferze, w gronie doświadczonych pasjonatów z branży HR i marketing, którzy lubią to, co robią :-)

    A konkretnie:

    • pracę w siedzibie firmy w Toruniu (praca zdalna niestety nie wchodzi w grę)
    • pomoc organizacyjną i finansową w relokacji, jeśli nie mieszkasz w województwie kujawsko-pomorskim
    • umowę o pracę i wszystkie narzędzia potrzebne do jej wykonywania
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • szeroki pakiet bonusów pozapłacowych – m.in. karta Multisport, prywatna opieka medyczna, aplikacja rabatowa, bezpłatne kursy językowe
    • udział w szkoleniach i konferencjach branżowych

    Jak aplikować?

    Prześlij do nas swoje CV lub nagraj krótki filmik, w którym przekonasz nas, że jesteś idealnym Kandydatem lub Kandydatką na stanowisko: Specjalista ds. EB w social mediach.

    Swój filmik wrzuć do sieci (wykorzystaj dostępne platformy, np. Youtube, vimeo lub inne) i prześlij nam link. W treści wiadomości e-mail dołącz także swoje dane kontaktowe oraz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych do celów rekrutacji.

    Zgłoś się do nas - kliknij przycisk „Aplikuj” lub zagadaj nas na Messengerze :-)

    Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

    Do zobaczenia!

    Do CV prosimy dołączyć zgodę na przetwarzanie danych osobowych:
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji  (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).