Oferta pracy

Specjalista ds. eBiznesu, w tym Toolmanagement

Perschmann Sp. z o.o.O firmie

  • małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Perschmann Sp. z o.o. jest Partnerem Hoffmann Group - największego w Europie dostawcy profesjonalnych narzędzi. Jesteśmy firmą o 150 - letniej tradycji i silnej pozycji na polskim rynku narzędziowym, zatrudniającą ok. 360 osób w Niemczech i w Polsce.

Obecnie do pracy w naszej firmie poszukujemy kandydatki / kandydata na stanowisko:

Specjalista ds. eBiznesu,
w tym Toolmanagement

Miejsce pracy: Polska południowa

Obowiązki:

  • Doradztwo związane z optymalizacją procesów m.in. poprzez stosowanie rozwiązań z obszaru eBiznesu, w tym szaf wydających do zarządzania narzędziami.
  • Wdrażanie, konfigurowanie i uruchamianie szaf wydających u klienta.
  • Przygotowywanie i prowadzenie prezentacji dot. szaf wydających narzędzia oraz innych rozwiązań związanych z elektronicznymi kanałami dystrybucji.
  • Prowadzenie reklamacji i napraw szaf wydających narzędzia.
  • Szkolenia pracowników i klientów w zakresie możliwych rozwiązań z zakresu szaf wydających.
  • Kontakty z producentami oraz pracownikami zajmującymi się ww. tematami w spółce matce w Niemczech i w Hotline Hoffmann Group

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne/logistyczne, poparte doświadczeniem zawodowym w ww. zakresie.
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego.
  • Dobra, praktyczna znajomość pakietu Office, w szczególności programu Excel
  • Gotowość do odbywania częstych podróży służbowych na terenie Polski południowej.
  • Zorientowanie na klienta, zdolności komunikacyjne i umiejętność pracy w zespole.
  • Dobra organizacja własnego czasu pracy, zaangażowanie, elastyczność i samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę na pełen etat
  • Pakiet medyczny Lux Med
  • Karta Benefit
  • Przyjazna atmosfera
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Dofinansowanie obiadów
  • System poleceń pracowniczych
  • Dofinansowanie zakupu okularów
  • Atrakcyjne ceny produktów katalogowych
  • Samochód służbowy
Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy, spełniające wymienione wymagania, prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych na adres:
Perschmann Sp. z o.o., ul. Ostrowska 364, 61-312 Poznań
lub za pomocą przycisku Aplikuj
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Perschmann Sp. z o. o, ul. Ostrowska 364, 61-312 Poznań, w celu prowadzenia procesu rekrutacji”.

Przepraszamy, ale skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy