Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. ecommerce

Nomeno sp. z o.o sp.kom.O firmie

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Wprowadzanie danych, zamówień i zleceń do systemu

  • Tworzenie newsletterów i komunikacji promocyjnej

  • Śledzenie trendów, konkurencji i analiza rynku

  • Zarządzanie marketingiem internetowym, w szczególności projektowanie, wykonywanie kampanii reklamowych (m.in. Google Ads, Google Merchant Center)

  • Zwiększanie udziału sprzedaży poprzez rozwój kanału e-commerce, proponowanie kierunków wzrostu i optymalizacji

  • Współpraca z wiodącymi platformami sprzedaży internetowej na rynku (nawiązywanie współpracy, negocjacje i koordynacja)

  • Raportowanie i analiza wyników sprzedaży generowanej poprzez platformę e-commerce

  • Dbałość o poprawność działania platform e-commerce

  • Obsługa klienta (telefoniczna, mailowa)

  • Prowadzenie profilu sklepu w mediach społecznościowych

Nasze wymagania

  • Wiedzy praktycznej na temat e-commerce oraz marketingu internetowego

  • Umiejętności pracy na platformie Allegro i znajomość zasad jej działania

  • Znajomości i rozumienie mechanizmów funkcjonowania SEO/SEM

  • Dobrej znajomości narzędzi, w tym: Google Analitycs, AdWords

  • Kreatywności i samodzielności w działaniu i podejmowaniu decyzji

  • Znajomości dowolnego programu graficznego do tworzenia prostych banerów reklamowych

  • Mile widziana praktyczna znajomość platformy PrestaShop oraz obsługi pakietu Adobe: Photoshop/Illustrator.

To oferujemy

  • Pracę ze znaną światowa marką kosmetyczną.

  • Współpracę z najlepszymi specjalistami w branży w środowisku międzynarodowym.

  • Ubezpieczenie Medyczne, Kartę Multisport i Ubezpieczenie Grupowe.

  • Stałe zatrudnienie, niezbędne narzędzia pracy.

  • Miłą, przyjazną atmosferę pracy.

Nomeno sp. z o.o sp.kom.

NOMENO - Firma handlowa o ugruntowanej pozycji rynkowej – wyłączny dystrybutor profesjonalnych kosmetyków fryzjerskich marki REVLON PROFESSIONAL®, w związku z prężnym rozwojem poszukuje do pracy na stanowisko Przedstawiciela Handlowego w kanale BTB do obsługi salonów fryzjerskich.

Przewiń do profilu firmy

Ponadto:

  • Otwartość i komunikatywność, wysoka kultura osobista

  • Pasja i zaangażowanie

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację

  • Niestandardowe, kreatywne podejście do wyzwań

  • Inicjatywa, samodzielność i skuteczność w działaniu

  • Umiejętność podejmowania decyzji

  • Bardzo dobra organizacja własnej pracy