Oferta pracy

Specjalista ds. ecommerce

Medical SportO firmie

  • Lublin, lubelskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Firma Medical Sport istnieje na polskim rynku od 2006 roku. Profil naszej działalności to:

Branża sportowa/fitness - nasze produkty dostępne są w sieciach handlowych InterSport, GoSport, Sklep Biegacza.

Branża sportów drużynowych - jesteśmy partnerami związków sportowych oraz klubów, zaopatrując je w sprzęt rehabilitacyjny (PZPN, Legia Warszawa, Motor Lublin, PZKosz).

Branża fizjoterapia/rehabilitacja - pod szyldem Kinesio Polska i RehaAkademii organizujemy szkolenia dla fizjoterapeutów w całej Polsce. Zaopatrujemy gabinety fizjoterapii i centra medyczne.

Branża medyczna - zaopatrujemy największe sieci sklepów medycznych w Polsce w sprzęt ortopedyczny i rehabilitacyjny.

W 2019 zatrudniliśmy Dyrektora ds. Marketingu naszej firmy, teraz poszukujemy osoby która przejmie obowiązki związane ze sprzedażą ecommerce, którą rozwijamy w naszej firmie.

Kluczowe zadania:

  • zarządzanie sprzedażą w sklepach internetowych (kinesio.com.pl; cepsports.pl; sportmed24.pl).
  • współpraca z Dyrektorem Marketingu przy kreowaniu reklam i promocji.
  • przygotowywanie oferty firmy pod zagraniczne platformy sprzedaży Amazon, Ebay.
  • samodzielna weryfikacja stron pod kątem dopasowania treści, struktury w kontekście SEO.
  • bieżąca praca z produktami w sklepach - analiza oferty (asortyment, ceny, marża, dostępność, jakość i poprawność opisów produktów).

Wymagania:

  • minimum roczne doświadczenie w ecommerce,
  • umiejętność obsługi zagranicznych platform sprzedażowych Amazon, Ebay.
  • umiejętność redagowania artykułów reklamowych, wpisów w mediach społecznościowych.
  • umiejętność pracy w programach graficznych (Canva, Corel)
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy, dbanie o szczegóły wykonywanych zadań.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • samodzielne stanowisko pracy z możliwością udziału w wielu rozwijających projektach
  • ubezpieczenie zdrowotne PZU na preferencyjnych warunkach
  • szkolenia oraz imprezy integracyjne, pracę w ciekawym i zgranym zespole.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy