Specjalista ds. eCommerce

  • Żywiec, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 06.12.2018
  • Ważna jeszcze 26 dni (do 05.01.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    EUROFIRANY B.B. CHOCZYŃSCY Sp.J

    W związku z dynamicznym rozwojem i dalszymi planami strategicznymi Naszej Firmy poszukujemy pracowników na stanowisko:
    Miejsce pracy: Żywiec

    OBOWIĄZKI:

    • Dbanie o aspekty techniczne i wizualne sklepu internetowego,
    • Rozwijanie sklepu internetowego i prowadzenie działań optymalizacyjnych,
    • Wprowadzanie, aktualizowanie oraz korekta oferty produktowej sklepu internetowego,
    • Analiza rynku z uwzględnieniem działań konkurencji w obszarze eCommerce,
    • Koordynowanie działań z zakresu komunikacji internetowej (kampanie Adwords, e-mailing, display),
    • Proponowanie i koordynowanie akcji promocyjnych,
    • Analiza efektów prowadzonych działań,
    • Pomoc w zarządzaniu projektami marketingowymi,
    • Współpraca z działem marketingu w zakresie social media.

    WYMAGANIA:

    • Znajomość Google Analytics,
    • Bardzo dobra umiejętność obsługi komputera,
    • Zainteresowanie modą, designem, mile widziane wyczucie estetyki,
    • Komunikatywność oraz zdolność nawiązywania pozytywnych relacji w zespole i z kontrahentami,
    • Min. 1 rok doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku w obszarze marketingu lub eCommerce,
    • Wykształcenie min. średnie.

    OFERUJEMY:

    • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • Rozwój zawodowy - system szkoleń,
    • Pracę w pełnym pasji zespole,
    • Miłą atmosferę pracy.

    Kandydaci spełniający w/w wymagania, zainteresowani pracą, proszeni są o przesłanie aplikacji (CV).

    Więcej informacji na stronie internetowej:
    www.eurofirany.com.pl

    W CV prosimy umieścić klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r o ochronie danych osobowych".