Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Edycji Danych

Bonito.pl Sp. z o.o.O firmie

Bonito.pl Sp. z o.o.

Świętokrzyska 5

Krowodrza

Kraków

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Zakładanie kartotek produktów
  • Edytowanie kartotek produktów w systemie księgarni internetowej
  • Indeksowanie kartotek produktów w odpowiednich kategoriach

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Bardzo dobra znajomość języka polskiego i zasad pisowni
  • Znajomość edycji i korygowania tekstów
  • Biegła umiejętność wyszukiwania informacji w sieci
  • Poczucie estetyki
  • Znajomość obróbki grafik w prostych programach, np. Paint
  • Wysoki poziom umiejętności komunikacyjnych i interpersonalnych
  • Samodzielność, kreatywność, elastyczność w działaniu
  • Zaangażowanie w wykonywane obowiązki

To oferujemy

  • Umowę o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • Zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin od poniedziałku do piątku (nie ma możliwości pracy zdalnej)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Odpowiedzialne i samodzielne stanowisko pracy
  • Możliwość ciągłego rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Pracę w kreatywnym i dynamicznym zespole
  • Możliwość skorzystania z pakietu Multisport
  • Możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Praca w biurze siedziby firmy:

GLP Kraków Airport Logistics Centre

ul. Komandosów 1/3

32-085 Modlniczka

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Bonito.pl to największa polska księgarnia internetowa. Każdego dnia zespół 400 osób pracuje nad tym, aby każde z ponad 300 tysięcy zamówień składanych miesięcznie zostało zrealizowane z najwyższą jakością.

Ekspresową wysyłkę i szeroką ofertę gwarantuje nam nasz magazyn o powierzchni prawie 4100 m², znajdujący się w jednym z najnowocześniejszych parków logistycznych w Europie – Goodman Kraków Airport Logistics Centre. Może on pomieścić aż 1 000 000 egzemplarzy książek. Przechowujemy w nim 110 000 tytułów, które jesteśmy w stanie wysłać nawet w ciągu 15 minut od złożenia zamówienia.

Specjalista ds. Edycji Danych, Świętokrzyska 5, Krowodrza, Kraków