Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. edycji oferty i aktualności - Content Editor

Business Group Sp. j.O firmie

  • Wawelska 26
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Umowa zlecenie
  • Pełny etat
  • Specjalista

Business Group Sp. j.

Wawelska 26

Warszawa

Business Group Sp.j. – firma posiadająca 15 lat doświadczeń w branży urządzeń i rozwiązań AV dla edukacji, biznesu i instytucji, poszukuje osoby na stanowisko Specjalisty ds. edycji oferty i aktualności (Content Editor).

Business Group Sp.j. (właściciel marek ABC Prezentacji, BG AV Distribution, PROAV Systemy Audiowizualne) prowadzi sprzedaż urządzeń oraz integrację systemów audiowizualnych – projektorów, ekranów projekcyjnych, tablic interaktywnych, monitorów wielkoformatowych, urządzeń do transmisji i przełączania sygnałów AV, systemów sterowania, systemów digital signage, nagłośnienia instalacyjnego, akcesoriów AV i innych profesjonalnych urządzeń AV.

Obowiązki:

  • Aktualizacja oferty produktów
  • Aktualizacja cen produktów
  • Edycja opisów i zdjęć produktów
  • Tworzenie aktualności branżowych
  • Wysyłka newslettera oraz publikacja treści w social media

Wymagania:

  • Doświadczenie przy edycji danych, w prowadzeniu bloga / redagowaniu tekstów, edycji contentu w systemach CMS
  • Ponadprzeciętna dokładność i dbałość o szczegóły
  • Wzorowe posługiwanie się językiem polskim
  • Bezproblemowa znajomość komputera
  • Umiejętność posługiwania się Adobe Photoshop lub innym programem do edycji zdjęć
  • Umiejętność organizacji pracy i systematyczność
  • Zainteresowanie nowymi technologiami
  • Pozytywna energia i chęć do pracy
  • Znajomość social mediów

Oferujemy:

  • Atrakcyjne stałe wynagrodzenie
  • Ciekawe stanowisko pracy, pozwalające na rozwinięcie w zakresie działań marketingowych oraz systemów AV
  • Pracę z profesjonalistami, w stabilnej firmie, w biurze w centrum Warszawy
  • Motywującą atmosferę pracy
  • Możliwość awansu

Ogłoszenie archiwalne