Oferta pracy

Specjalista ds. Efektywności Energetycznej

VEOLIA ENERGIA WARSZAWA O firmie

VEOLIA ENERGIA WARSZAWA

Stefana Batorego 2

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Sporządzanie audytów efektywności energetycznej na potrzeby pozyskiwania świadectw efektywności energetycznej (Białe Certyfikaty) i dotyczących przedsięwzięć poprawiających efektywność energetyczną takich jak montaż regulatorów BES, modernizacja sieci ciepłowniczych i węzłów cieplnych, termomodernizacji budynków, wymiany oświetlenia, doposażenia węzła w moduł ciepłej wody użytkowej i innych.

  • Sporządzanie audytów energetycznych przedsiębiorstw i audytów energetycznych.

  • Przygotowywanie raportów oraz wykonywanie analiz dotyczących uzyskiwanych wyników w ramach usługi BES.

  • Tworzenie nowych oraz rozwijanie istniejących narzędzi do raportowania wyników pracy systemu BES.

  • Przygotowywanie raportów i analiz dotyczących uzyskanych i planowanych do uzyskania Białych Certyfikatów.

  • Współpraca z innymi jednostkami organizacyjnymi Spółki w ramach wykonywanych zadań.

  • Udział w projektach rozwojowych realizowanych przez Spółkę.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie: wyższe techniczne.

  • Znajomość urządzeń i obiektów ciepłowniczych.

  • Doświadczenie przy sporządzaniu audytów efektywności energetycznej i audytów energetycznych.

  • Doświadczenie przy sporządzaniu audytów energetycznych przedsiębiorstw – mile widziane.

  • Znajomość i umiejętność stosowania zagadnień prawa energetycznego i ustawy o efektywności energetycznej.

  • Znajomość MS Office (zaawansowany Excel, VBA), Audytora OZC i innych programów branżowych.

  • Prawo jazdy kat. B – mile widziane.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej firmie z branży energetycznej

  • Szkolenia podwyższające kwalifikacje i zapewniające ciągły rozwój zawodowy

  • Atrakcyjny pakiet świadczeń pracowniczych, w tym ubezpieczenie NNW, opiekę medyczną oraz dofinansowanie do karty Multisport

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • opieka stomatologiczna

  • program emerytalny

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • firmowa biblioteka

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • wyprawka szkolna

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne