Specjalista ds. efektywności procesów i narzędzi w departamencie innowacji

VEOLIA ENERGIA POLSKAO firmie

Rekrutacja zdalna

VEOLIA ENERGIA POLSKA

Andrzejewskiej 5

Łódź

poszukuje kandydatów na stanowisko:

SPECJALISTA DS. EFEKTYWNOŚCI PROCESÓW I NARZĘDZI W DEPARTAMENCIE INNOWACJI

ZADANIA:

  • Wsparcie w opracowaniu i rozwoju standardowych metod i narzędzi dla obszaru innowacji w Grupie,
  • Koordynacja procesu raportowania portfela lokalnych projektów innowacyjnych oraz na poziomie Grupy
  • Rozwój narzędzi informatycznych wykorzystywanych w procesie zarządzania innowacjami w oparciu o bieżący monitoring ich efektywności.
  • Systematyczna ocena efektywności procesu zarządzania innowacjami w oparciu o uzgodnione mierniki.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne lub techniczne;
  • Doświadczenie w pracy projektowej;
  • Zaawansowana, praktyczna znajomość arkuszy kalkulacyjnych;
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz wyciągania wniosków;
  • Umiejętność tworzenia raportów, analizy danych, wizualizacji wniosków;
  • Pozytywna energia, chęć podejmowania nowych wyzwań, elastyczność, otwarty umysł;
  • Doświadczenie w obszarze kontrolingu finansowego będzie dodatkowym atutem.

OFERUJEMY:

  • Możliwość wzięcia udziału w tworzeniu kultury innowacyjności w naszej Grupie
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej firmie z branży energetycznej
  • Szkolenia podwyższające kwalifikacje i zapewniające ciągły rozwój zawodowy
  • Atrakcyjny pakiet świadczeń pracowniczych, w tym ubezpieczenie NNW, opiekę medyczną oraz dofinansowanie do karty Multisport

To Twoja szansa na zostanie członkiem zespołu, który będzie miał wpływ na budowanie nowej kultury organizacyjnej Veolii

Zobacz, czym dla nas jest Veolia:

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy