KANCELARIA PRAWNA HYPERION GAŁEK I GAŁAN Spółka Komandytowa

Specjalista ds. Egzekucji Komorniczej

KANCELARIA PRAWNA HYPERION GAŁEK I GAŁAN Spółka KomandytowaO firmie

  • Kwiatkowskiego 24, Siechnice
    Siechnice, dolnośląskie
  • Ważna jeszcze 10 dni
    do: 15 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Kwiatkowskiego 24

Siechnice

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie postępowań na etapie egzekucji komorniczej

  • Współpraca z Kancelariami Komorniczymi i nadzorowanie procesu egzekucji komorniczej

  • Monitorowanie terminowości i skuteczności podejmowanych działań w powierzonych sprawach

  • Analiza spraw pod kątem wyboru optymalnej ścieżki postępowania egzekucyjnego

  • Przygotowywanie wniosków i pism procesowych, w tym sporządzanie wniosków o wszczęcie egzekucji komorniczej

Podział czasu pracy
100%

Postępowanie egzekucyjne

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w obsłudze wierzytelności na etapie postępowania egzekucyjnego

  • Znajomość procedury cywilnej, szczególnie w zakresie postępowania egzekucyjnego

  • Umiejętność dobrej organizacji pracy

  • Inicjatywa w zakresie powierzonych zadań oraz samodzielności

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności obsługa Excela

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia: umowa o pracę

  • wynagrodzenie dwuskładnikowe: pensja + premia

  • elastyczny czas pracy (praca jednozmianowa, soboty oraz niedziele wolne)

  • wewnętrzne programy rozwojowe

  • określoną ścieżkę kariery

  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej

  • kulturę organizacyjną opartą na wzajemnym szacunku

  • work-life balance

  • atrakcyjną lokalizację biura: poza Wrocławiem - dojazd bez korków

  • dostępny bezpłatny parking

  • dojazd do Kancelarii z Wrocławia możliwy następującymi środkami komunikacji publicznej:

  • autobusami nr 800, 810, 820 przystanek początkowy: Galeria Dominikańska

  • pociągiem – ze stacji: Dworzec Główny do stacji: Siechnice – czas dojazdu 10 minut

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Dynamicznie się rozwijamy, tworzymy nowe miejsca pracy, dlatego rekrutujemy. Szukamy ciekawych osób do nowo powstałych zespołów, jeżeli wspólnie z nami chcesz się rozwijać i tworzyć wyjątkowe miejsce pracy - APLIKUJ!

Jesteśmy w trakcie budowy nowej siedziby Kancelarii,która będzie która również będzie znajdowała się w Siechnicach.

Termin zakończenia: III kwartał 2021 roku

Kancelaria Prawna Hyperion Gałek & Wspólnicy Spółka Komandytowa to nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się firma, świadcząca usługi prawne i biznesowe dla przedsiębiorców. Współpracujemy z największymi polskimi i europejskimi instytucjami. Specjalizujemy się w obsłudze prawnej firm, w zarządzaniu wierzytelnościami, a także w obsłudze funduszy inwestycyjnych. Zaufali nam pionierzy rynku ubezpieczeniowego, branży energetycznej i wiele innych renomowanych firm.

Naszą pozycję budujemy w oparciu o jakość i profesjonalizm świadczonych usług. Nasza siła tkwi w pracy zespołowej, a naszą wartością jest szacunek do ludzi.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje