Ta oferta pracy jest nieaktualna od 311 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. egzekucji

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 2018-01-03

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    SOLVENTOIR Sp. z o.o. z centralą we Wrocławiu zajmuje się obrotem i windykacją wierzytelności na rzecz klientów biznesowych. Współpracujące z nami kancelarie prawne prowadzą kompleksową obsługę procesu egzekwowania tychże wierzytelności. Posiadając zaś uprawnienia detektywistyczne wspieramy cały proces obrotu wierzytelnościami i windykacji informacyjnie. Kompleksowość naszych usług zapewnia ich wysoką skuteczność.

    Rozwijając się, poszukujemy kandydatów na nowotworzone stanowisko:
    Specjalista ds. Egzekucji
    Miejsce pracy: Wrocław

    Opis stanowiska:

    • nadzór nad postępowaniami egzekucyjnymi
    • tworzenie pism i wniosków egzekucyjnych
    • inicjowanie działań i pozyskiwanie informacji skierowanych na efektywność egzekucji
    • okazjonalna asysta komornicza
    • współpraca z działem prawnym i działem obsługi Klienta
    • dbałość o utrzymywanie bardzo dobrych relacji z komornikami prowadzącymi egzekucje

    Wymagania:

    • min. 3 letnie doświadczenie w zakresie obsługi postępowania egzekucyjnego
    • bardzo dobra organizacja pracy, asertywność, komunikatywność,
    • wiedza prawnicza w zakresie kpc i egzekucji będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    • niepowtarzalną, przyjazną atmosferę pracy
    • stacjonarną pracę w godzinach 8.00-16.00
    • pracę w przedsiębiorstwie ukierunkowanym na stały rozwój
    • wyjazdy i eventy integracyjne
    • Happy Friday ;)
    • pyszną aromatyczną kawę :)