Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Ekonomicznych

TIKKURILA POLSKA S.A.O firmie

  • Dębica, podkarpackie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

TIKKURILA POLSKA S.A.

Mościckiego 23

Dębica

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • terminowe rozliczanie poleceń produkcyjnych,
  • zamawianie oraz wydawanie materiałów: biurowych, sprzętu laboratoryjnego oraz środków ochrony indywidualnej na potrzeby działu,
  • zakładanie i prowadzenie kartotek ewidencji odzieży ochronnej,
  • zamawianie i wydawanie odzieży ochronnej dla pracowników Działu Produkcji i Działu Technologii,
  • wsparcie w miesięcznym rozliczaniu operacji produkcyjnych oraz rozliczeń działowych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie,
  • bardzo dobra znajomość narzędzi IT (MS Office),
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i umiejętności współpracy,
  • dobra organizacja pracy, zorientowanie na realizację celów,
  • dokładność, skrupulatność, terminowość.

Mile widziane

  • znajomość systemu Microsoft Dynamics AX będzie dodatkowym atutem,
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • samodzielne stanowisko pracy w międzynarodowej firmie o przyjaznej kulturze organizacyjnej,
  • dofinansowanie do posiłków,
  • prywatną opiekę medyczną
  • fundusz socjalny: „wczasy pod gruszą”, dofinansowanie do wypoczynku dzieci,
  • program MyBenefit / Multisport,
  • program emerytalny, grupowe ubezpieczenie na życie.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • program emerytalny
  • dodatkowe świadczenia socjalne

Tikkurila jest wiodącym skandynawskim producentem z branży farbiarskiej, za którym stoi doświadczenie obejmujące dziesięciolecia. Rozwijamy najwyższej jakości produkty i usługi, zapewniające naszym klientom jakość, która przetrwa próbę czasu i sprawdzi się w każdych warunkach pogodowych. Działamy w jedenastu krajach, a 2700 dedykowanych specjalistów, tworzących nasze zespoły, dzieli te same wartości i radość z budowania barwnej przyszłości poprzez powierzchnie, które mają znaczenie. Skandynawska jakość od początku do końca, od 1862 roku.

Specjalista ds. Ekonomicznych, Mościckiego 23, Dębica