Oferta pracy

MOSTOSTAL KRAKÓW S.A.

Specjalista ds. Ekonomicznych

MOSTOSTAL KRAKÓW S.A.O firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ważna jeszcze 3 dni
    do: 12 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • weryfikacja formalno-rachunkowa dokumentów księgowych,

  • ewidencja księgowa wszystkich dokumentów dotyczących realizowanych kontraktów,

  • analiza warunków finansowych w umowach z kontrahentami i kontrola rozliczeń,

  • współtworzenie budżetu i analiza jego wykonania,

  • bieżące raportowanie i analiza wyniku produkcyjnego kontraktu,

  • monitorowanie procesu płatności,

  • analiza dokumentacji kontraktu od strony prawno-finansowej,

  • sporządzanie podstawowych analiz i raportów finansowych,

  • archiwizacja dokumentów.

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie ekonomiczne lub wyższe ekonomiczne z min. 3-letnim doświadczeniem w pracy na samodzielnym stanowisku księgowo-finansowym,

  • znajomość podstawowych zasad księgowych i przepisów podatkowych oraz praktyczna umiejętność księgowania,

  • zdolność szybkiego uczenia się i umiejętność pracy w zespole,

  • mobilność,

  • mile widziana dobra znajomość języka angielskiego,

  • dobra znajomość pakietu MS Office, w tym w szczególności programu Excel.

To oferujemy

  • samodzielną pracę w stabilnej firmie,

  • możliwość zdobywania nowych doświadczeń oraz rozwoju zawodowego,

  • pracę w profesjonalnym i zaangażowanym zespole,

  • opiekę medyczną w prywatnych placówkach medycznych oraz bogaty pakiet socjalny (ubezpieczenie na życie, karnet na zajęcia rekreacyjno-sportowe).

MOSTOSTAL KRAKÓW S.A. jest specjalistyczną firmą budowlaną, mającą status generalnego wykonawcy. Swoim kontrahentom oferuje usługi w zakresie wykonawstwa i montażu wszelkiego rodzaju konstrukcji stalowych oraz montażu urządzeń, głównie dla przemysłu: cementowo-wapienniczego, energetycznego, hutniczego, chemicznego. Dodatkowo, spółka oferuje m.in. obsługę inwestorską, a także realizację obiektów ochrony środowiska.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą opcji APLIKUJ. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.