Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. ekonomicznych

Mostostal Płock S.A.O firmie

Mostostal Płock S.A.

Targowa 12

Płock

Mostostal Płock S.A. działa w branży budowlano-montażowej od ponad 50 lat. Obecnie wchodzi w skład Grupy Kapitałowej Mostostalu Warszawa. Oferujemy szeroki zakres usług, realizując przedsięwzięcia z zakresu usług budowlano-montażowych, projektowania i kosztorysowania organizacji i technologii robót, usług sprzętowo-transportowych, remontów i modernizacji sprzętu, maszyn, urządzeń i instalacji przemysłowych oraz usługi w zakresie robót spawalniczych, badań ultradźwiękowych, radiologicznych, wytrzymałościowych.

Obecnie poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Specjalista ds. ekonomicznychNumer ref.: Miejsce pracy: Płock

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie techniczne lub ekonomiczne
  • Znajomość Excela
  • Znajomość zasad rachunkowości/ rachunku kosztów
  • Dyspozycyjność – opcjonalnie praca na oddelegowaniu czasowym
  • Prawo jazdy kat B
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w obszarze ekonomiczno-kontrolingowym

Zakres zadań:

  • Opracowanie we współpracy z kierownikiem projektu okresowych aktualizacji preliminarzy realizacyjnych kontraktów
  • We współpracy z kierownikiem projektu oraz innymi służbami opracowanie, okresowa aktualizacja planu zakupów projektu
  • Okresowe raportowanie zgodnie z procedurą nt. wyników i prognoz kontraktu
  • Bieżąca rejestracja kosztów projektu w elektronicznym obiegu faktur
  • Kontrola kosztów bezpośrednich kontraktu oraz wyjaśnianie odchyleń od planu
  • Kontrola rozliczeń z dostawcami i podwykonawcami kontraktu
  • Przygotowywanie dokumentów do rozliczeń z Inwestorem oraz sporządzanie protokołów zaawansowania finansowego projektu

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w stabilnej i renomowanej firmie
  • Współpraca wśród najlepszych specjalistów w branży

Prosimy o przesyłanie swojej aplikacji CV za pomocą przycisku Aplikuj.

Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje i informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne