Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. ekonomicznych (praca na terenie Niemiec)

Budimex SA

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • weryfikacja formalno-rachunkowa dokumentów księgowych,

  • ewidencja księgowa wszystkich dokumentów dotyczących realizowanych kontraktów,

  • analiza warunków finansowych w umowach z kontrahentami i kontrola rozliczeń,

  • współtworzenie budżetu i analiza jego wykonania,

  • bieżące raportowanie i analiza wyniku produkcyjnego kontraktu,

  • monitorowanie procesu płatności,

  • analiza dokumentacji kontraktu od strony prawno-finansowej,

  • sporządzanie podstawowych analiz i raportów finansowych.

Nasze wymagania

  • gotowość do pracy na terenie Niemiec,

  • znajomość j. niemieckiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację,

  • znajomość niemieckich przepisów finansowo podatkowych,

  • wykształcenie średnie ekonomiczne lub wyższe ekonomiczne z doświadczeniem w pracy na stanowisku księgowo-finansowym,

  • dobra znajomość pakietu MS Office, w tym w szczególności programu Excel - poziom min. średnio-zaawansowany.

To oferujemy

  • możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwój w strukturze naszej organizacji

  • opiekę medyczną w prywatnych placówkach medycznych oraz bogaty pakiet socjalny (ubezpieczenie na życie, karnet na zajęcia rekreacyjno-sportowe)

  • pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • dzień wolny w urodziny/imieniny

  • system premiowy

  • wymiany międzynarodowe

  • szkolenia dla pracowników

  • kursy językowe

  • wolontariat pracowniczy

Budimex SA

Budimex SA to największa i najbardziej dynamiczna spółka giełdowa działająca w branży budowlanej w Polsce nieprzerwanie od 1968r.

Naszym głównym udziałowcem jest Ferrovial – światowy lider w infrastrukturze transportowej zatrudniający ponad 70 000 pracowników i działający w ponad 15 krajach na świecie. Mając status generalnego wykonawcy realizujemy inwestycje w sektorach budownictwa: kubaturowego, przemysłowego, energetycznego i infrastrukturalnego.

Przewiń do profilu firmy