Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. ekonomicznych

Szczecińska Energetyka Cieplna Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

Szczecińska Energetyka Cieplna Sp. z o.o.

Zbożowa 4

Szczecin

Szczecińska Energetyka Cieplna Sp. z o.o. jest firmą energetyczną zajmującą się wytwarzaniem i dystrybucją ciepła w Szczecinie i regionie oraz wytwarzaniem i sprzedażą energii elektrycznej do odbiorców w kraju. Spółka należy do niemieckiego koncernu E.ON.

Główne zadania:

  • Zbieranie i analiza danych finansowych,
  • Opracowanie zestawień i raportów,
  • Opracowywanie modeli biznesowych dla projektów innowacyjnych,
  • Pozyskiwanie finansowania ze środków EU i krajowych,
  • Sporządzanie raportów sprzedaży i pozyskanych środków,
  • Przygotowywanie materiałów informacyjnych i prezentacyjnych dla organów zarządczych,
  • Sporządzanie zestawień, ofert, analiz finansowych i umów,

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe: biznesowe/ekonomiczne,
  • Doświadczenie w kontrolingu – duży plus,
  • Biegła znajomość języka angielskiego – wykorzystywana w codziennej pracy w mowie i piśmie.
  • Doświadczenie w pozyskiwaniu finansowania i realizacji projektów,
  • Zaawansowana znajomość pakietu MS Office 365,
  • Znajomość obszaru energetyki i zachodzących trendów (mile widziana Umiejętność organizacji pracy własnej i pracy w zespole,
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Stałe miejsce wykonywania pracy w ramach umowy o pracę – Szczecin, biurowiec Lastadia Office,
  • Elastyczny czas pracy,
  • Możliwość szkoleń oraz rozwoju zawodowego,
  • Pakiety medyczne i sportowe,
  • Świadczenia socjalne,
  • Sympatyczną atmosferę pracy.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym w terminie dwóch tygodni od daty ukazania się ogłoszenia za pomocą przycisku Aplikuj lub na adres:

ul. Zbożowa 4, 70-653 Szczecin

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o umieszczenie w swoim CV następującej klauzuli: „Zgodnie z art.23 ust.1 pkt 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2016 r. poz. 922), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SEC Sp. z o.o. w Szczecinie ul. Zbożowa 4 dla potrzeb procesu rekrutacji na stanowisko Specjalista ds. ekonomicznych.”

Ogłoszenie archiwalne