Oferta pracy

Specjalista ds. ekspansji automatów paczkowych

PKN ORLEN S.A.

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie nieruchomości na potrzeby instalacji i rozbudowy automatów paczkowych ORLEN PACZKA

  • Negocjowanie warunków biznesowych, w tym treści umów o współpracę

  • Nadzór nad koordynacją oraz realizacją umów

  • Osiąganie celów sprzedażowych wraz z raportowaniem statusu realizacji

  • Opieka w zakresie współpracy z właścicielami nieruchomości

  • Zapewnienie odpowiedniego poziomu jakości obsługi nowych i obecnych partnerów biznesowych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pozyskiwaniu nowych partnerów biznesowych, dodatkowo premiowane doświadczenie w pozyskiwaniu lokalizacji pod automaty paczkowe, lokali usługowych i gruntów pod urządzenia typu bankomaty, maszyny vendingowe

  • Doświadczenie przy przygotowywaniu umów i negocjowaniu warunków współpracy

  • Umiejętność budowania i utrzymywania długotrwałych relacji biznesowych

  • Znajomość branży nieruchomości

  • Znajomość zagadnień technicznych (przyłącza elektryczne)

  • Znajomość i umiejętność wykorzystania technik sprzedaży

  • Gotowość do częstych podróży i pracy w terenie

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Praca w nowoczesnym i międzynarodowym koncernie

  • Możliwość pracy z ekspertami z różnych dziedzin

  • Uczestnictwo w dużym, nowatorskim projekcie

  • Dostęp do nowoczesnych narzędzi i metod pracy

PKN ORLEN jest nowoczesnym graczem na rynku paliw i energetyki, największą firmą w Europie Środkowo-Wschodniej, notowaną w prestiżowych, światowych zestawieniach Fortune Global 500, Platts TOP250 czy Thompson Reuters TOP100.

Przewiń do profilu firmy