Ta oferta pracy jest nieaktualna od 60 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. ekspansji

  • dolnośląskie
  • Specjalista
  • 2017-01-26

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Grupa Eurocash

to lider na rynku dystrybucji FMCG w Polsce, jednostka biznesowa powstała w wyniku połączenia Eurocash S.A. i Tradis Sp. z o.o. w kwietniu 2014 roku. Aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: cała Polska

Kluczowe zadania:

  • Pozyskiwanie nowych Franczyzobiorców do sieci Groszek,
  • Analiza rynku na podległym terenie,
  • Wyszukiwanie i ocena lokalizacji pod kątem potencjału i standardów sieci,
  • Rozmowy i negocjacje z potencjalnymi Franczyzobiorcami nt. warunków przystąpienia do sieci,
  • Koordynowanie procesu dostosowania nowego Franczyzobiorcy do
  • standardów sieci, m.in. w zakresie otwarcia sklepu, realizacji zapisów umowy franczyzowej.

Idealny kandydat powinien:

  • Posiadać wykształcenie min. średnie,
  • Posiadać doświadczenie na mobilnym stanowisku sprzedażowym w branży FMCG,
  • Znać rynek sieci franczyzowych,
  • Być nastawiony na realizację celów przynoszących wysokie wynagrodzenie,
  • Samodzielnie działać i dobrze organizować pracę własną,
  • Wykazywać się inicjatywą i być operatywny w działaniu
  • Posiadać wysokie umiejętności negocjacyjne i interpersonalne,
  • Dobrze znać pakiet MS Office,
  • Posiadać czynne prawo jazdy kat. B.

Na tym stanowisku zapewniamy:

  • Wspólpracę z Firmą o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Motywacyjny system wynagrodzeń,
  • Ciekawą , odpowiedzialną i samodzielną pracę,
  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon.

WYRAŻAM ZGODĘ NA PRZETWARZANIE MOICH DANYCH OSOBOWYCH DLA POTRZEB NIEZBĘDNYCH DO REALIZACJI PROCESU REKRUTACJI (ZGODNIE Z USTAWĄ Z DNIA. 28.08.1997 ROKU O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH; TEKST JEDNOLITY: DZ.U.Z 2014R., POZ.1182 ZE ZM.)

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się