Oferta pracy

Specjalista ds. Ekspansji Franczyzy

Adecco Poland Sp. z o.o.

  • Bielsko-Biała

    Bielsko-Biała, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Rekrutujemy dla

dla naszego Klienta, sieci hurtowni i sklepów delikatesowych.

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie nowych franczyzobiorców na podległym terenie,

  • dbanie o jakość punktów franczyzowych sieci,

  • aktywna praca z innymi działami i pracownikami w ramach struktury,

  • badanie potrzeb Klientów,

  • analiza potencjału zakupowego i rozwojowego,

  • monitoring rynku lokalnego w poszukiwaniu nowych trendów,

  • raportowanie wyników pracy oraz informacji rynkowych,

  • budowanie trwałych relacji z Klientami,

  • kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie min. 2 lata na podobnym stanowisku,

  • wykształcenie min. średnie, preferowane ekonomiczne,

  • znajomość lokalnego rynku sklepów detalicznych,

  • komunikatywność,

  • dążenie do realizacji celów,

  • bardzo dobra organizacja czasu pracy,

  • znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office,

  • prawo jazdy kat. B.

  • Aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych.

Pracodawca oferuje

  • Umowę o pracę bezpośrednio z Klientem,

  • premię miesięczną,

  • narzędzia pracy: telefon, samochód i tablet służbowy,

  • możliwości rozwoju w dużej organizacji,

  • pakiet benefitów pracowniczych.

Jesteśmy wiodącą na świecie firmą, która zajmuje się dostarczaniem rozwiązań w zakresie HR, oferuje usługi pracowników tymczasowych i stałych oraz usługi typu outsourcing we wszystkich sektorach.

Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Przewiń do profilu firmy