Oferta pracy

Specjalista ds. Ekspansji Franczyzy

MAKRO Cash & Carry Polska S.A.

  • podlaskie

    podlaskie
  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie nowych klientów do sieci franczyzowej ODIDO

  • budowanie pozytywnych relacji biznesowych z franczyzobiorcami

  • badanie rynku regionalnego i podejmowanie działań zapewniających rozwój sieci franczyzowej ODIDO

  • stała współpraca z halami Makro w zakresie realizowanych zadań

  • udział w organizowanych przez Makro wydarzeniach promujących działania sieci franczyzowej ODIDO

  • monitorowanie trendów rynkowych oraz działań konkurencji

  • odpowiedzialność za realizację ustalonych celów

Nasze wymagania

  • min. 2-letnie doświadczenie w sprzedaży oferty franczyzowej

  • bardzo dobrej znajomości lokalnego rynku FMCG

  • wysokich zdolności interpersonalnych – komunikatywności i umiejętności pracy w zespole

  • nastawienia na pełną realizację stawianych zadań

  • umiejętności analitycznego myślenia

  • przedsiębiorczości i pasji w działaniu

  • rzetelności, umiejętności planowania i organizowania pracy własnej

  • dobrej znajomości pakietu MS Office

  • prawa jazdy kat. B.

To oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego i doskonalenia swoich kompetencji w dynamicznej, międzynarodowej firmie – jesteśmy liderem w branży handlu hurtowego

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • pakiet prywatnej opieki medycznej Medicover

  • możliwość wykupienia atrakcyjnego pakietu ubezpieczenia na życie

  • zniżki na zakupy w MAKRO

  • vouchery zakupowe przyznawane na różne okazje świąteczne

  • dofinansowanie do karty sportowej

  • możliwość korzystania z oferty funduszu socjalnego (np. bilety do teatru / kina, dofinansowanie do wypoczynku pracownika i jego dzieci)

  • służbowy samochód i inne niezbędne do pracy narzędzia.

  • pakiet szkoleń wdrożeniowych

  • bogatą oferta dodatkowych programów szkoleniowych prowadzonych w naszej Akademii Inspiracji (https://www.akademia-inspiracji-makro.pl/

  • przyjazną i nieformalną atmosferę pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

MAKRO Cash & Carry to międzynarodowa firma działająca w branży handlu hurtowego w 30 lokalizacjach w całym kraju.

Więcej ofert i informacji o naszej firmie znajdziesz na: www.makro.pl

Przewiń do profilu firmy

Jeżeli:

  • cenisz sobie pracę w dynamicznym środowisku

  • tak jak my patrzysz w przyszłość z optymizmem

  • chcesz mieć wpływ na swoje wyniki pracy

  • czerpiesz przyjemność z pracy z ludźmi i poszukiwania rozwiązań

  • ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Dołącz do Zespołu ludzi działających z pasją i nie zatrzymujących się pomimo nowej rzeczywistości.

  • ZOSTAŃ SPECJALISTĄ DS. EKSPANSJI FRANCZYZY W MAKRO !