Oferta pracy
BW_EXP

Specjalista ds. Ekspansji

ABC NA KOŁACH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • łódzkie

    łódzkie
  • ważna jeszcze 3 dni
    do: 28 paź 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne poszukiwanie nowych lokalizacji do otwarć sklepów mobilnych na terenie województw: mazowieckiego, łódzkiego i świętokrzyskiego.

  • Przeprowadzanie rozmów rekrutacyjnych,

  • Podpisywanie umów i dopełnianie pozostałych formalności z agentami mającymi prowadzić sklepy mobilne,

  • Wsparcie przy otwarciach nowych aut-sklepów,

  • Koordynowanie procesu wdrażania nowego agenta do projektu.

Nasze wymagania

  • Lubisz pracę poza biurem, nie usiedzisz w jednym miejscu,

  • Masz już doświadczenie na podobnym stanowisku - będzie to dodatkowy atut,

  • Umiesz efektywnie zaplanować dzień swojej pracy,

  • Potrafisz rozmawiać i negocjować z ludźmi, a czasem wręcz czytasz między wierszami :)

  • Lubisz być częścią ciekawego przedsięwzięcia i chcesz się w to zaangażować,

  • Posiadasz czynne prawo jazdy kat. B,

  • Bez problemu obsłużysz komputer, sprawdzisz i wyślesz maila czy skorzystasz z narzędzi MS Office.

To oferujemy

  • Pracę na samodzielnym stanowisku, w młodym, dynamicznym zespole, gdzie każdy głos się liczy :)

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, w tym system bonusowy oparty o ilość podpisanych umów,

  • Narzędzia pracy takie jak: telefon, laptop, samochód,

  • Realny wpływ na rozwój biznesowy projektu,

  • Możliwość rozwoju osobistego wraz z rozwojem projektu,

  • Bogaty pakiet socjalny.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • firmowa biblioteka

abc na kołach to jedyna w Polsce sieć wygodnych, ogólnospożywczych sklepów mobilnych, które regularnie odwiedzają Klientów w najmniejszych miejscowościach, gdzie przeważnie brakuje sklepów stacjonarnych.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje

Szukasz nowych wyzwań i pracy w młodym, dynamicznym zespole?

Zgłoś się do nas i bądź częścią prężnie rozwijającego się, innowacyjnego konceptu

detalicznego „abc na kołach”!