Specjalista ds. Ekspansji Międzynarodowej ze znajomością języków niszowych

PersonGlobalO firmie

  • lubuskie

    lubuskie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • tłumaczenie dokumentów wewnętrznych spółki

  • prace o charakterze organizacyjnym, administracyjnym oraz operacyjnym

  • wsparcie przy komunikacji z zagranicznymi placówkami (m.in. wykonywanie połączeń zagranicznych do biur, banków, kancelarii prawniczych, firm księgowych i innych)

Nasze wymagania

  • biegła znajomość dowolnego języka obcego

  • 2-6 miesięczne szkolenie/wdrożenie w Kielcach - konieczność relokacji

  • optymizm

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • współpracę w oparciu o umowę zlecenie

  • możliwość pracy zagranicą w niedalekiej przyszłości (w zagranicznym oddziale spółki)

PersonGlobal

PersonGlobal to grupa bardzo doświadczonych rekruterów, którzy szlify zawodowe nabierali w wielu międzynarodowych korporacjach oraz mniejszych firmach zarówno w Polsce, Rosji, na Ukrainie, jak i w wielu innych miejscach na świecie. Jesteśmy pasjonatami rekrutacji, dlatego selekcje pracowników nie traktujemy jako pracę, a raczej jako nasze hobby.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy