Ta oferta pracy jest nieaktualna od 146 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Ekspansji

  • Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • Specjalista
  • 2019-01-21

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Delikatesy Centrum
    to wiodąca sieć supermarketów w Polsce. Wierzymy, że jedzenie jest jedną z najważniejszych rzeczy w życiu. Jedząc lepiej mamy więcej energii do działania, odkrywamy nowe smaki, możemy być zdrowsi i szczęśliwsi. Sami uwielbiamy jeść i robić zakupy dlatego naszą pasją są najwyższej jakości produkty świeże i przyjemność ich kupowania.

    SPECJALISTA DS. EKSPANSJI
    Miejsce pracy: Olsztyn

    Kluczowe zadania:

    • Pozyskiwanie nowych Franczyzobiorców dla sieci Delikatesy Centrum;
    • Wyszukiwanie potencjalnych lokalizacji sklepów oraz ocena pod kątem standardów Sieci;
    • Negocjacje warunków umów handlowych, umów najmu;
    • Koordynowanie procesu otwarcia sklepu od strony handlowej i technicznej we współpracy z Franczyzobiorcą oraz innymi działami Eurocash Franczyza;
    • Budowanie trwałych, długofalowych relacji z obecnymi oraz potencjalnymi Franczyzobiorcami.

    Co potrzebujesz by być najlepszym:

    • Posiadać wysoki poziom orientacji na wyniki pracy;
    • Posiadać umiejętności prowadzenia negocjacji;
    • Posiadać umiejętności sprzedażowe, perswazyjne,
      umiejętność skutecznego argumentowania i przekonywania;
    • Bardzo dobrze organizować czas pracy;
    • Posiadać umiejętności i wiedzę techniczną - z zakresu
      prac budowlano – remontowych, rysunek techniczny lub łatwość
      przyswajania takich zagadnień;
    • Posiadać minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na mobilnym
      stanowisku sprzedażowym – jako Specjalista ds. Ekspansji lub Przedstawiciel Handlowy;
    • Posiadać prawo jazdy kat. B.

    NA TYM STANOWISKU ZAPEWNIAMY:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
    • Ciekawą, stabilną pracę w Grupie należącej do liderów;
    • Wyzwania, umożliwiające rozwój własnych kompetencji;
    • Duże możliwości rozwoju w strukturach firmy, ścieżkę awansu;
    • Narzędzia służbowe (laptop, telefon, samochód).
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    opis

    PROSIMY O DOPISANIE KLAUZULI: "WYRAŻAM ZGODĘ NA PRZETWARZANIE MOICH DANYCH OSOBOWYCH DLA POTRZEB NIEZBĘDNYCH DO REALIZACJI PROCESU REKRUTACJI (ZGODNIE Z USTAWĄ Z DNIA. 28.08.1997 ROKU O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH; TEKST JEDNOLITY: DZ.U.Z 2014R., POZ.1182 ZE ZM.)"