Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. ekspansji - POLOmarket

ABRAVA Sp. z o.o.O firmie

  • pomorskie
    pomorskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie nieruchomości pod obiekty handlowe - POLOmarket

Nasze wymagania

  • znajomość przepisów z zakresu obrotu nieruchomościami
  • znajomość pakietu MS Office
  • umiejętność nawiązywania kontaktów i prowadzenia negocjacji
  • zaangażowania w wykonywaną pracę
  • kreatywność i samodyscyplina
  • dyspozycyjność
  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w dużej stabilnej firmie
  • możliwość samorealizacji
  • pracę w młodym, ambitnym zespole
  • stałe wynagrodzenie oraz atrakcyjny system motywacyjny
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon komórkowy)

Obszar działania:

  • kujawsko-pomorskie
  • pomorskie
  • zachodniopomorskie

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV ze zdjęciem oraz listu motywacyjnego z numerem referencyjnym SDE/07/2021 klikając w przycisk Aplikuj.

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Aktualne oferty pracodawcy
SDE/08/2021

Specjalista ds. ekspansji - POLOmarket, pomorskie