Specjalista ds. ekspansji sieci Duży Ben

  • łódzkie
  • Specjalista
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • 19.08.2019
  • Ważna jeszcze 0 dni (do 18.09.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    DUŻY BEN TO NOWOCZESNA I SZYBKO ROZWIJAJĄCA SIĘ SIEĆ SKLEPÓW ALKOHOLOWYCH, NALEŻĄCA DO GRUPY EUROCASH. ZAPEWNIAMY NIE TYLKO KOMPLEKSOWĄ OFERTĘ I ATRAKCYJNE CENY, ALE TAKŻE FACHOWE DORADZTWO.

    Miejsce pracy: woj. dolnośląskie, śląskie, łódzkie

    CO DUŻY BEN MA DLA CIEBIE?

    • UMOWA O PRACĘ
    • SZKOLENIA
    • MOŻLIWOŚĆ ROZWOJU
    • KARTA MULTISPORT
    • MEDICOVER

    JAKIE BĘDĄ TWOJE OBOWIĄZKI W DUŻYM BENIE?

    • Poszukiwanie i pozyskiwanie lokali dla nowych sklepów sieci Duży Ben – praca mobilna w terenie
    • Poszukiwanie i aktywne pozyskiwanie franczyzobiorców dla sklepów sieci Duży Ben
    • Monitorowanie rynku nieruchomości w obszarze potencjalnych nowych lokalizacji
    • Przeprowadzanie analizy lokalizacji, przygotowanie raportów i prezentacji
    • Prowadzenie negocjacji i podpisywanie umów z różnymi partnerami biznesowymi
    • Współpraca z urzędami oraz partnerami w zakresie uzyskiwania niezbędnych do działalności pozwoleń urzędowych

    DUŻY BEN STAWIA NA OSOBY, KTÓRE:

    • Mają kilkuletnie doświadczenie na stanowisku związanym z pozyskiwaniem lokali pod działalność handlowo-usługową
    • Mają doświadczenie w pozyskiwaniu franczyzobiorców
    • Dobrze znają lokalny rynek nieruchomości
    • samodzielne, potrafią organizować pracę własną
    • dyspozycyjne i mobilne – praca jest w terenie, tryb zadaniowy
    • Aby sprawnie wykonywać powierzone zadania musisz swobodnie posługiwać się Excelem, PowerPointem i mieć aktualne (i czynne!) prawo jazdy kat. B.

    • Umowę o pracę i bogaty pakiet socjalny (m.in. karty przedpłacone, paczki świąteczne, darmowa opieka medyczna, karty sportowe, atrakcje dla dzieci pracowników)
    • Wszystkie niezbędne narzędzia pracy (auto służbowe, telefon, laptop)
    • Pracę w zespole ludzi z pasją i możliwość realnego zmieniania otaczającej rzeczywistości