Ta oferta pracy jest nieaktualna od 424 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. ekspansji

  • świętokrzyskie
  • Specjalista
  • 26.01.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa Eurocash

    to lider na rynku dystrybucji FMCG w Polsce, jednostka biznesowa powstała w wyniku połączenia Eurocash S.A. i Tradis Sp. z o.o. w kwietniu 2014 roku. Aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: cała Polska

    Kluczowe zadania:

    • Pozyskiwanie nowych Franczyzobiorców do sieci Groszek,
    • Analiza rynku na podległym terenie,
    • Wyszukiwanie i ocena lokalizacji pod kątem potencjału i standardów sieci,
    • Rozmowy i negocjacje z potencjalnymi Franczyzobiorcami nt. warunków przystąpienia do sieci,
    • Koordynowanie procesu dostosowania nowego Franczyzobiorcy do
    • standardów sieci, m.in. w zakresie otwarcia sklepu, realizacji zapisów umowy franczyzowej.

    Idealny kandydat powinien:

    • Posiadać wykształcenie min. średnie,
    • Posiadać doświadczenie na mobilnym stanowisku sprzedażowym w branży FMCG,
    • Znać rynek sieci franczyzowych,
    • Być nastawiony na realizację celów przynoszących wysokie wynagrodzenie,
    • Samodzielnie działać i dobrze organizować pracę własną,
    • Wykazywać się inicjatywą i być operatywny w działaniu
    • Posiadać wysokie umiejętności negocjacyjne i interpersonalne,
    • Dobrze znać pakiet MS Office,
    • Posiadać czynne prawo jazdy kat. B.

    Na tym stanowisku zapewniamy:

    • Wspólpracę z Firmą o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • Motywacyjny system wynagrodzeń,
    • Ciekawą , odpowiedzialną i samodzielną pracę,
    • Niezbędne narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon.

    WYRAŻAM ZGODĘ NA PRZETWARZANIE MOICH DANYCH OSOBOWYCH DLA POTRZEB NIEZBĘDNYCH DO REALIZACJI PROCESU REKRUTACJI (ZGODNIE Z USTAWĄ Z DNIA. 28.08.1997 ROKU O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH; TEKST JEDNOLITY: DZ.U.Z 2014R., POZ.1182 ZE ZM.)