Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. ekspansji

Dino Polska S.A.O firmie

  • Świnoujście
    Świnoujście, zachodniopomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie lokalizacji pod budowę nowych marketów na wyznaczonym terenie
  • Badanie stanu formalno-prawnego gruntów
  • Pozyskiwanie decyzji administracyjnych związanych z procesem inwestycyjnym

Nasze wymagania

  • Determinacji w dążeniu do celu
  • Zdolności negocjacyjnych i analitycznych
  • Umiejętności samodzielnego działania i organizacji pracy
  • Czynnego prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Pracę w renomowanej firmie notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość proponowania i wdrażania rozwiązań biznesowych
  • Ciekawą pracę w doświadczonym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego, także poprzez udział w wewnętrznych projektach firmowych
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon)

Specjalista ds. ekspansji, Świnoujście