Ta oferta pracy jest nieaktualna od 32 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. ekspansji

  • Szczecinek, zachodniopomorskie
  • Specjalista
  • 21.11.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

ABRAVA spółka z ograniczoną odpowiedzialnością IGP spółka komandytowo-akcyjna
Poszukuje kandydatów do działu ekspansji na stanowisko
Miejsce pracy: Szczecinek
SDE/11S/2017

Główne zadania:

  • Pozyskiwanie nieruchomości pod obiekty handlowe

Oczekujemy:

  • znajomość przepisów prawa z zakresu obrotu nieruchomościami
  • znajomość pakietu MS Office
  • umiejętność nawiązywania kontaktów i prowadzenia negocjacji
  • zaangażowania w wykonywaną pracę
  • kreatywność i samodyscyplina
  • dyspozycyjność
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w dużej stabilnej firmie
  • możliwość samorealizacji
  • pracę w młodym, ambitnym zespole
  • stałe wynagrodzenie oraz atrakcyjny system motywacyjny
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon komórkowy)

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV ze zdjęciem oraz listu motywacyjnego z numerem referencyjnym SDE/11S/2017 klikając w przycisk Aplikuj.

W przesłanych dokumentach należy umieścić następującą klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 28.08.1997r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883 ze zm.)”.

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.