Ta oferta pracy jest nieaktualna od 211 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. ekspansji

  • Szczecinek, zachodniopomorskie
  • Specjalista
  • 21.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ABRAVA spółka z ograniczoną odpowiedzialnością IGP spółka komandytowo-akcyjna
    Poszukuje kandydatów do działu ekspansji na stanowisko
    Miejsce pracy: Szczecinek
    SDE/11S/2017

    Główne zadania:

    • Pozyskiwanie nieruchomości pod obiekty handlowe

    Oczekujemy:

    • znajomość przepisów prawa z zakresu obrotu nieruchomościami
    • znajomość pakietu MS Office
    • umiejętność nawiązywania kontaktów i prowadzenia negocjacji
    • zaangażowania w wykonywaną pracę
    • kreatywność i samodyscyplina
    • dyspozycyjność
    • prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • ciekawą, pełną wyzwań pracę w dużej stabilnej firmie
    • możliwość samorealizacji
    • pracę w młodym, ambitnym zespole
    • stałe wynagrodzenie oraz atrakcyjny system motywacyjny
    • niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon komórkowy)

    Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV ze zdjęciem oraz listu motywacyjnego z numerem referencyjnym SDE/11S/2017 klikając w przycisk Aplikuj.

    W przesłanych dokumentach należy umieścić następującą klauzulę:
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 28.08.1997r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883 ze zm.)”.

    Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.