Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. ekspansji

Novisa Development Sp. z o.o. Sp. j.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Bezpośrednie pozyskiwanie terenów inwestycyjnych

  • Wstępna analiza terenu, okolicznej infrastruktury oraz konkurencji

  • Analiza mpzp i/lub okolicznej zabudowy pod kątem możliwości zabudowy

  • Negocjacje z właścicielami gruntów

  • Współpraca z architektem

  • Współpraca z notariuszem

  • Współpraca z działem przygotowania i działem prawnym

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata udokumentowanego doświadczenia w pozyskiwaniu terenów zakończonych sukcesem

  • Wykształcenie wyższe

  • Wysoki poziom umiejętności negocjacyjnych

  • Bardzo dobra znajomość oceny inwestycyjnej analizowanych nieruchomości

  • Bardzo dobra organizacja pracy

  • Sumienność

  • Dyspozycyjność

  • Koncentracja na osiąganiu wyznaczonych celów

  • Wysoka kultura osobista

  • Komunikatywność

  • Lojalność i identyfikacja z firmą

  • Znajomość pakietu Office

  • Mobilność

  • Prawo jazdy kat B

  • Gotowość do podróży służbowych

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • System prowizyjny

  • Umowa B2B

  • Narzędzia pracy

  • Praca w młodym dynamicznym zespole

  • Pakiet ubezpieczenia medycznego

  • Dofinansowanie do pakietu sportowego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

Novisa Development Sp. z o.o. Sp. j.

Novisa Development to deweloper mieszkaniowy, który zrealizował na przestrzeni ostatnich 17 lat projekty budowlane o łącznej powierzchni ponad 120.000 m kw. PUM.

Przewiń do profilu firmy