Ta oferta pracy jest nieaktualna od 130 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. ekspansji

  • zachodniopomorskie
  • Specjalista
  • 08.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa Muszkieterów to 3051 niezależnych przedsiębiorców zarządzających supermarketami pod 6 szyldami w 4 krajach Europy. Obecnie Muszkieterowie kierują ok 3 600 punktami sprzedaży i zatrudniają ponad 146 000 pracowników. W Polsce Grupa liczy 300 przedsiębiorców, którzy są właścicielami ponad 233 supermarketów spożywczych Intermarché oraz 152 supermarketów “Dom i Ogród” Bricomarché. Z obrotami przekraczającymi 6,52 mld złotych Muszkieterowie są liderami na rynku supermarketów.

    W związku z ciągłym rozwojem Centrala sieci Intermarché i Bricomarché poszukuje osoby na stanowisko:

    Główne zadania:

    • Poszukiwanie terenów pod inwestycje handlowe na terenie podległego obszaru (woj. kujawsko-pomorskie, pomorskie) oraz poszukiwanie obiektów na wynajem pod działalność handlową
    • Analiza i ocena potencjału lokalizacji
    • Przeprowadzanie badań rynku oraz analiz konkurencji
    • Współpraca z właścicielami nieruchomości i developerami
    • Udział w regularnych odprawach zespołu

    Wymagania:

    • Doświadczenie w branży (mile widziane w zakresie obrotu nieruchomościami - grunty, obiekty handlowe i komercyjne)
    • Znajomość zakresu procedur związanych z nabywaniem nieruchomości na cele inwestycyjne
    • Praktyczna znajomość zakresu lokalnego rynku nieruchomości w w/w obszarze Polski
    • Samodzielność i nastawienie na realizację zadań
    • Gotowość do wyjazdów służbowych (niezbędne prawo jazdy kat. B)

    Oferujemy:

    • Wyposażenie w niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon, komputer, Internet)
    • Interesującą i odpowiedzialną pracę w rozwijającym się dziale,
    • Umowę o pracę oraz system premiowy za realizację celów,
    • Stały oraz terminowy system rozliczana delegacji oraz podróży służbowych,
    • Bogaty pakiet socjalny oraz szkoleniowy,
    • Możliwości rozwoju zawodowego w ramach Grupy Muszkieterów.

    Kliknięcie przycisku „Wyślij” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez ITM Polska Sp. z o.o. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.