Oferta pracy

Specjalista ds. ekspedycji i administracji

Xella Polska Sp. z o.o.

  • Iława

    Iława, warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Rejestracja transakcji w systemie: moduł zakupowy (w tym gospodarka magazynowa) oraz sprzedażowy (wysyłka),

  • Bieżąca rejestracja stanów magazynowych (wyroby gotowe, surowce, części zamienne),

  • Tworzenie raportów kasowych,

  • Sporządzanie dziennych zestawień i raportów sprzedaży,

  • Kontrola stanu surowców do produkcji,

  • Kontrola faktur zakupowych w systemie finansowo – magazynowym,

  • Dbałość o terminowy obieg dokumentów do centrali,

  • Przyjmowanie i wysyłanie korespondencji,

  • Wystawianie i rozliczanie delegacji służbowych,

  • Obsługa zamówień, dotyczących oddziału.

  • Archiwizowanie dokumentów

Nasze wymagania

  • Znajomość zagadnień z zakresu gospodarki magazynowej,

  • Wykształcenie minimum średnie, mile widziane ekonomiczne,

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 2 lata,

  • Doświadczenie w firmie o profilu produkcyjnym będzie atutem,

  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera i urządzeń biurowych,

  • Doświadczenie w pracy w systemie SAP – mile widziane,

  • Znajomość języka angielskiego – mile widziana,

  • Sumienność, rzetelność, odpowiedzialność, dobra organizacja pracy

  • Wysoka kultura osobista i komunikatywność.

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego oraz podwyższenia swoich kwalifikacji,

  • Możliwość skorzystania z opieki medycznej ENEL-MED, karty Multisport, kasy zapomogowo-pożyczkowej, zajęć j.angielskiego,

  • Praca w systemie zmianowym: 07:00 – 15:00, 10:00 -18:00.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

Xella Polska jest liderem energooszczędnych rozwiązań w budownictwie. Producent wysokiej klasy produktów z betonu komórkowego Ytong (najstarszej marki betonu komórkowego na świecie), wyrobów wapienno-piaskowych Silka i mineralnych płyt izolacyjnych Multipor. Dostawca innowacyjnych materiałów budowlanych i usług, w tym prekursorskich na polskim rynku systemów do szybkiej budowy. Wspiera digitalizację w budownictwie, w tym projektowanie w technologii BIM. Obecnie Xella prowadzi produkcję w 11 nowoczesnych zakładach w Polsce, w których z sukcesem wdrożono lean manufacturing. Produkty Ytong, Silka i Multipor sprzedawane są w ok. 1000 punktów dystrybucyjnych w całym kraju oraz eksportuje się je na kraje ościenne (Litwę, Łotwę, Estonię, Ukrainę i Szwecję). W 2020 roku marka Ytong obchodziła 25-lecie obecności w Polsce.

Więcej informacji na stronie: www.ytong-silka.pl

Przewiń do profilu firmy