Oferta pracy

Specjalista ds. Eksploatacji Nieruchomości

Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o.O firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o. jest największą spółką Grupy Kapitałowej PGNiG oraz największym Operatorem Systemu Dystrybucyjnego Gazu w Europie.
Zatrudnia ponad 11,5 tys. pracowników, działa na terenie całej Polski i dystrybuuje gaz poprzez niemal 190 tys. km gazociągów do ponad 7 milionów odbiorców.

Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko

(Oddział Zakład Gazowniczy w Poznaniu, Dział Nieruchomości i Transportu, Sekcja Nieruchomości i Administracji)

Nr ref.: PSGCS.ZZLR.210.409.20
Miejsce świadczenia pracy: Poznań

Zakres zadań:

  • realizacja założeń i procedur w zakresie gospodarowania obiektami kubaturowymi,
  • identyfikacja potrzeb oraz przygotowywanie projektów planów w zakresie realizacji konserwacji, remontów, modernizacji oraz inwestycji obiektów kubaturowych,
  • wspieranie w organizacji i przeprowadzeniu okresowych kontroli i przeglądów obiektów kubaturowych, udział w kontrolach oraz udział w opracowaniu dokumentacji finansowo-technicznej planowanych do realizacji zadań pokontrolnych,
  • wspieranie realizacji zadań mających na celu opracowanie budżetów i harmonogramów prac konserwacyjnych w obiektach kubaturowych na podstawie zidentyfikowanych potrzeb i przeprowadzonych analiz oraz monitorowanie ich wykonania,
  • organizacja i rozliczanie dostaw mediów oraz prowadzenie działań mających na celu energooszczędną gospodarkę obiektami kubaturowymi,
  • monitorowanie prawidłowej realizacji procesów i wytycznych zawartych w procedurach związanych z zarządzaniem obiektami kubaturowymi oraz proponowanie zmian, aktualizacji i usprawnień w tym zakresie,
  • przygotowywanie umów oraz zleceń w zakresie obsługi obiektów kubaturowych, w tym przygotowywanie informacji niezbędnych do przeprowadzenia postępowań przetargowych,
  • monitorowanie realizacji i rozliczanie umów w zakresie obiektów kubaturowych,
  • przeprowadzanie analiz rynku budowlanego w zakresie cen i usług,
  • aktualizacja elektronicznej bazy danych obiektów kubaturowych wg wytycznych,
  • ewidencjonowanie oraz archiwizacja dokumentacji techniczno-eksploatacyjnej oraz formalno-prawnej bieżącej eksploatacji obiektów kubaturowych,
  • realizacja i prowadzenie nadzoru prac eksploatacyjno-konserwacyjnych niezbędnych do utrzymania obiektów kubaturowych.

Nasze oczekiwania:

  • minimum 1 rok doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku,
  • wykształcenie wyższe (mile widziane wykształcenie kierunkowe: Logistyka, Prawo, Administracja, Ekonomia, studia podyplomowe z zakresu zarządzania nieruchomościami),
  • znajomość przepisów w zakresie gospodarowania nieruchomościami,
  • znajomość pakietu MS Office (w szczególności programu Excel),
  • znajomość oprogramowania klasy ERP,
  • prawo jazdy kat. B
  • mile widziane:
    • świadectwo kwalifikacyjne grupy 1 na stanowisku eksploatacji,
    • świadectwo kwalifikacyjne grupy 1 na stanowisku dozoru.

Kandydatom oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjny system wynagrodzeń,
  • możliwość podnoszenia swoich kompetencji (m.in. udział w projektach, szkoleniach, studiach),
  • Pracowniczy Program Emerytalny,
  • rozbudowany pakiet świadczeń w ramach ZFŚS,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • kartę Multisport.

 CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych
prosimy rejestrować on-line
do 26 sierpnia 2020 roku.

Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polską Spółkę Gazownictwa sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie,
przy ul. Bandrowskiego 16, 33-100 Tarnów, moich danych osobowych zawartych w dokumentacji aplikacyjnej
w celu i zakresie niezbędnym do uczestnictwa w bieżącym procesie rekrutacji

W przypadku zainteresowania udziałem również w przyszłych procesach rekrutacyjnych, prosimy o zamieszczenie klauzuli:
przy ul. Bandrowskiego 16, 33-100 Tarnów,, moich danych osobowych zawartych w dokumentacji aplikacyjnej
w celu i zakresie niezbędnym do uczestnictwa w bieżącym procesie rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy