Oferta pracy

Specjalista ds. Eksploatacji Nieruchomości

Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o.O firmie

  • Szczecin, zachodniopomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o. jest największym Operatorem Systemu Dystrybucyjnego Gazu w Europie. Zatrudnia ponad 11 tys. pracowników, działa na terenie całej Polski i dystrybuuje gaz poprzez ponad 190 tys. km gazociągów do około 7 milionów odbiorców.

Prowadzimy rekrutację na stanowisko:

(Oddział Zakład Gazowniczy w Szczecinie,
Dział Nieruchomości i Transportu)

Nr ref.: PSGCS.ZZLR.210.472.20
Miejsce świadczenia pracy: Szczecin

Najważniejsze zadania:

  • identyfikacja potrzeb oraz przygotowanie projektów planów w zakresie realizacji konserwacji, remontów, inwestycji oraz modernizacji obiektów kubaturowych (w szczególności dot. instalacji wod.-kan., c.o., c.w.u., elektrycznej oraz klimatyzacji,
  • wsparcie w organizacji i prowadzeniu okresowych kontroli i przeglądów obiektów kubaturowych, opracowanie dokumentacji finansowo-technicznej planowanych zadań pokontrolnych,
  • współpraca przy tworzeniu budżetów i harmonogramów prac konserwacyjnych w obiektach kubaturowych oraz monitorowanie ich wykonania,
  • organizacja i rozliczanie dostaw mediów - w systemie SAP ERP, działania ukierunkowane na energooszczędną gospodarkę obiektami kubaturowymi,
  • monitorowanie realizacji wytycznych zawartych w procedurach związanych z zarządzaniem obiektami kubaturowymi, proponowanie zmian i usprawnień w tym zakresie,
  • przygotowanie umów i zleceń w zakresie obsługi obiektów kubaturowych, w tym przygotowanie informacji do prowadzenia postępowań przetargowych,
  • monitorowanie, realizacja i rozliczanie umów w zakresie obiektów kubaturowych,
  • prowadzenie ewidencji zużycia czynników energetycznych (gaz, woda, energia cieplna),
  • aktualizacja elektronicznej bazy danych, przygotowanie raportów, analiz, sprawozdań.

Co jest dla nas ważne?

  • wykształcenie wyższe (mile widziane wyższe techniczne),
  • min. 1 rok doświadczenia w pracy na stanowisku o zbliżonym profilu,
  • znajomość przepisów w zakresie gospodarowania nieruchomościami i przepisów prawa budowlanego,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • doświadczenie w obsłudze systemów klasy ERP,
  • prawo jazdy kat B.

Co oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • premię miesięczną i kwartalną uzależnioną od wyników pracy,
  • 13. pensję,
  • Pracowniczy Program Emerytalny finansowany przez pracodawcę,
  • szeroki pakiet benefitów – m.in. dostęp do opieki medycznej, karta Multisport, dofinansowanie do wypoczynku,
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji (m.in. udział w szkoleniach, studiach),
  • elastyczne godziny pracy.
CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych
prosimy rejestrować on-line: APLIKUJ
do 30 września 2020 roku.
Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polską Spółkę Gazownictwa sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie,
przy ul. Bandrowskiego 16, 33-100 Tarnów, moich danych osobowych zawartych w dokumentacji aplikacyjnej
w celu i zakresie niezbędnym do uczestnictwa w bieżącym procesie rekrutacji

W przypadku zainteresowania udziałem również w przyszłych procesach rekrutacyjnych, prosimy o zamieszczenie klauzuli:
przy ul. Bandrowskiego 16, 33-100 Tarnów,, moich danych osobowych zawartych w dokumentacji aplikacyjnej
w celu i zakresie niezbędnym do uczestnictwa w bieżącym procesie rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy