Specjalista ds. eksploatacji, serwisowania i wdrożeń systemów informatycznych

Info-Projekt IT O firmie

  • Rzeszów, podkarpackie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

poszukuje kandydata na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • diagnozowanie i rozwiązywanie problemów dotyczących systemów informatycznych
  • serwis sprzętu i infrastruktury IT
  • analiza i rozwiązywanie zgłoszonych problemów
  • zarządzanie siecią LAN, WLAN, VPN, WAN

Wymagania:

  • znajomość środowisk Windows Server oraz Linux w zakresie konfiguracji, administracji i rozwiązywania problemów
  • znajomość zagadnień sieciowych LAN, WAN
  • znajomość zagadnień bezpieczeństwa teleinformatycznego
  • wiedza z zakresu zarządzania urządzeniami sieciowymi: przełączniki, routery, firewalle/UTM
  • umiejętność pracy w zespole
  • dyspozycyjność, terminowość, rzetelność, zdolność analitycznego myślenia i wnioskowania
  • mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • odpowiedzialną pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • udział w ambitnych projektach, z wykorzystaniem nowoczesnych technologii

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy