Oferta pracy

Specjalista ds. Eksploatacji Turbin Wiatrowych

PGE Energia Odnawialna S.A.O firmie

  • Gryfice

    Gryfice, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie prac serwisowych, inspekcji urządzeń technicznych przy ścisłej współpracy z podwykonawcami i dostawcami części zamiennych

  • Usuwanie awarii turbin wiatrowych

  • Utrzymanie ciągłej gotowości turbin wiatrowych przy jednoczesnym zachowaniu standardów jakości oraz zasad bezpieczeństwa

  • Raportowanie i analiza zdarzeń zaistniałych na farmie wiatrowej

  • Opracowywanie raportów z przeprowadzonych prac

Nasze wymagania

  • Wykształcenie o profilu technicznym (np. elektrycznym, elektrotechnicznym, energetycznym, mechatronika)

  • Doświadczenie zawodowe w pracy w dziale utrzymania ruchu lub dziale technicznym (mile widziane doświadczenie w serwisie turbin wiatrowych)

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Prawo jazdy kat. B

  • Dobra organizacja pracy, sumienność i dokładność

  • Pełna sprawność psychoruchowa a w szczególności brak przeciwskazań do pracy powyżej 3 metrów

  • Świadectwo kwalifikacyjne eksploatacji i dozoru urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych do 1 kV

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Stałe miejsce świadczenia pracy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia oraz pakiet benefitów

  • Przyjazną atmosferę w pracy

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • opieka stomatologiczna

  • program emerytalny

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • dodatkowy urlop

PGE Energia Odnawialna S.A.

PGE Energia Odnawialna S.A. jest spółką zależną PGE Polska Grupa Energetyczna S.A. - największego holdingu energetycznego działającego na polskim rynku i jednego z największych podmiotów tego typu w Europie Środkowej i Wschodniej. Spółka zajmuje się wytwarzaniem energii elektrycznej z Odnawialnych Źródeł Energii oraz świadczeniem Regulacyjnych Usług Systemowych.

Przewiń do profilu firmy

Miejsce pracy

1. Farma Wiatrowe Rybice-Starza i Karnice II (okolice miejscowości Kamień Pomorski, Płoty, Gryfice w województwie zachodniopomorskim),

2. Farma Wiatrowa Lotnisko-Wojciechowo (okolice miejscowości Wicko, Kopaniewo i Lębork w województwie pomorskim)

Oferty kandydatów prosimy przesyłać do dnia 17 lipca 2021 r. klikając w przycisk