Specjalista ds. Eksploatacji

Telewizja Polska S.A.O firmie

Rekrutacja zdalna

Telewizja Polska S.A.

Jana Pawła Woronicza 17

Warszawa

Telewizja Polska S.A. poszukuje kandydatów i kandydatek

zainteresowanych pracą w Ośrodku Inwestycji i Transportu w Warszawie na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa - Mokotów

Zakres obowiązków:

  • nadzór i utrzymanie ciągłości monitoringu BMS,
  • dozór eksploatacyjny i utrzymanie w sprawności instalacji i urządzeń systemów automatyki, klimatyzacji (budynkowej, studyjnej, technicznej i precyzyjnej) i wentylacji, chłodnictwa, węzłów cieplnych oraz systemów zasilania elektrycznego,
  • usuwanie usterek oraz naprawy awaryjne cyfrowych i analogowych układów regulacji, sterowania, blokady i alarmu, stosowanych w automatyce klimatyzacji i wentylacji, chłodnictwa i ciepła technologicznego,
  • koordynacja i nadzór nad podmiotami zewnętrznymi świadczącymi usługi na rzecz TVP S.A., współpraca z zespołami/jednostkami wewnętrznymi.

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenie techniczne kierunkowe- min. średnie,
  • doświadczenie w zakresie eksploatacji obiektów wielkopowierzchniowych i obsługi systemów BMS,
  • aktualne uprawnienia SEP gr. E2 do 1kV lub gotowość do ich uzyskania,
  • kondycję fizyczną i stan zdrowia pozwalające na wykonywanie pracy na wysokościach,
  • umiesz czytać rysunek techniczny (m.in. AutoCAD), posługujesz się MS Office,

Mile widziane:

  • znajomość eksploatacji obszaru energetyki,
  • aktualne uprawnienia elektryczne SEP powyżej 1 kV E i D,
  • doświadczenie w zarządzaniu Zespołem,

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • adekwatne do kwalifikacji i wiedzy zawodowej wynagrodzenie,
  • pracę (prawie) wyłącznie w Warszawie.

Zapraszamy do udziału w rekrutacji.

#dlaludzizmisja

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy