Oferta pracy

Specjalista ds. Eksploatacji

Telewizja Polska S.A.O firmie

  • ul. Woronicza 17 Warszawa, mazowieckie

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Telewizja Polska S.A. poszukuje kandydatów i kandydatek

zainteresowanych pracą w Ośrodku Inwestycji i Transportu w Warszawie na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa - Mokotów

Zakres obowiązków:

  • nadzór i utrzymanie ciągłości monitoringu BMS
  • dozór eksploatacyjny i utrzymanie w sprawności instalacji i urządzeń systemów automatyki, klimatyzacji (budynkowej, studyjnej, technicznej i precyzyjnej) i wentylacji, chłodnictwa, węzłów cieplnych oraz systemów zasilania elektrycznego
  • usuwanie usterek oraz naprawy awaryjne cyfrowych i analogowych układów regulacji, sterowania, blokady i alarmu, stosowanych w automatyce klimatyzacji i wentylacji, chłodnictwa i ciepła technologicznego
  • koordynacja i nadzór nad podmiotami zewnętrznymi świadczącymi usługi na rzecz TVP S.A., współpraca z zespołami/jednostkami wewnętrznymi.

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia technicznego kierunkowego - min. średnie
  • doświadczenia w zakresie eksploatacji obiektów wielkopowierzchniowych i obsługi systemów BMS
  • aktualnych uprawnień SEP gr. E2 do 1kV lub gotowość do ich uzyskania
  • kondycji fizycznej i stanu zdrowia pozwalające na wykonywanie pracy na wysokościach
  • umiejętności czytania rysunku technicznego (m.in. AutoCAD)
  • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office

Mile widziane:

  • wykształcenie wyższe
  • znajomość eksploatacji obszaru energetyki
  • aktualne uprawnienia elektryczne SEP powyżej 1 kV E i D
  • doświadczenie w zarządzaniu Zespołem

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i wiedzy zawodowej
  • pracę (prawie) wyłącznie w Warszawie

Zapraszamy do udziału w rekrutacji.

#dlaludzizmisja

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy