Specjalista ds. Eksploatacji

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 25.05.2018
  • Ważna jeszcze 1 dzień (do 24.06.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    SPECJALISTA
    DS. EKSPLOATACJI
    Nr ref. AS/05/2018/SE
    Praca w wymiarze: 1/1 etatu

    MIEJSCE PRACY:

    Biuro Główne w Warszawie

    TWOJE ZADANIA:

    • Call Center nie związane ze sprzedażą
    • Monitorowanie zgłaszanych zleceń serwisowych w systemie Verisae
    • Telefoniczne pozyskiwanie informacji na temat zakresu usterek
    • Współpraca z firmami serwisowymi
    • Tworzenie raportów serwisowych

    WYMAGANIA:

    • Wykształcenie minimum średnie
    • Doświadczenie w pracy w Call Center
    • Bardzo dobra organizacja pracy, skuteczność i konsekwencja w realizacji zadań
    • Komunikatywność oraz umiejętności interpersonalne
    • Umiejętność analitycznego myślenia
    • Dyspozycyjność (praca zmianowa; poniedziałek-piątek 6:00 – 14:00/12:00 – 20:00;
      sobota-niedziela 9:00 - 17:00)
    • Zdolność do pracy pod presją czasu
    • Znajomość pakietu Office
    • Znajomość języka angielskiego (mile widziane)

    OFERUJEMY:

    • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Umowę o pracę
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Szeroki pakiet szkoleń
    • Dodatkowe świadczenia w tym opiekę medyczną

     ZAAPLIKUJ