Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Eksportu

HR International Sp. z o.o.

  • Groß Enzensdorf k. Wiednia, Austria

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Rekrutujemy dla

Obecnie dla naszego klienta zagranicznego poszukujemy Specjalistę ds. eksportu. Firma produkuje świeże i najwyższej jakości warzywa dla hurtowni, detalistów i przemysłu przetwórczego na całym świecie. W ciągu ostatnich 50 lat mała rodzinna firma z regionu Marchfeld wyrosła do poziomu lidera i innowacyjnego eksportera warzyw, obsługującego dzisiaj 21 krajów na Świecie, w tym Kanadę i USA.

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca obsługa naszych klientów z całego świata (telefoniczny, mailowy i poprzez WhatsApp).

  • Przygotowanie ofert handlowych oraz zamówień.

  • Koordynowanie procesu zamówień.

  • Przygotowywanie dokumentacji eksportowej oraz organizacja załadunku.

  • Nadzór nad dostawami.

  • Zarządzanie bazą klientów, CRM i stroną www.

  • Pozostałe czynności biurowo-administracyjne, związane z realizacją zadań na stanowisku.

Wymagania pracodawcy

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i w piśmie (poziom C1).

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie (poziom komunikatywny B2).

  • Dodatkowym atutem jest znajomość języka francuskiego.

  • Szybkość uczenia się, sumienność i skrupulatność w wypełnianiu obowiązków, zaangażowanie.

  • Obsługa pakietu MS Office, zwłaszcza programu EXCEL.

  • Umiejętność obsługi programu ERP typu SAP i BMD do planowania zasobów i przedsiębiorstwa będzie dodatkowym atutem.

Pracodawca oferuje

  • Podczas miesięcznego szkolenia pomożemy Ci rozpocząć samodzielną pracę oraz dobrze poznać powierzone obszary.

  • Normowany czas pracy, od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:30, dogodną lokalizację, miejsce parkingowe.

  • Miła, rodzinna atmosfera w zgranym 9 osobowym zespole Obsługi Klienta.

  • Nie gwarantujemy owocowych czwartków, ale świeżych warzyw jest u nas pod dostatkiem!

  • Gwarantujemy uczciwe, adekwatne od kwalifikacji i doświadczenia wynagrodzenie według układów branży (co najmniej 2400 Euro Brutto zgodnie z austriackim układem zbiorowym KV, w oparciu umowę o pracę na pełen etat).

Jeśli szukasz długoterminowej współpracy i odpowiedzialnego stanowiska, w którym możesz się rozwijać i spełniać to czekamy na Twoją aplikację!

Prosimy o przesłanie aktualnych dokumentów aplikacyjnych (list motywacyjny, życiorys, 1 referencje lub zaświadczenie pracy).

HR International Sp. z o.o. to nowoczesna agencja rekrutacyjna, która operuje na międzynarodowym rynku pracy.

Łączymy polskich pracowników z pracodawcami z całej Europy, którzy prowadzą działalność w różnych branżach. Należymy do Polskiego HR S.A., który funkcjonuje na międzynarodowym rynku HR od 1999 r. HR International Sp. z o.o. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 19302.

Przewiń do profilu firmy