Oferta pracy

Specjalista ds. Eksportu

PRO Sp. z o.o.O firmie

PRO Sp. z o.o.

Strażacka 76

Bielsko-Biała

Wiodący na rynku polskim producent narzędzi pomiarowych stosowanych w budownictwie poszukuje kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska

  • rozwijanie istniejących i pozyskiwanie nowych rynków zbytu
  • mailowa i telefoniczna obsługa klientów zagranicznych
  • kontakt z firmami spedycyjnymi – wycena kosztów transportu, kontrola wysyłek zagranicznych na wszystkich etapach
  • przygotowywanie dokumentów sprzedażowych związanych z eksportem towarów
  • przygotowywanie raportów i analiz rynków
  • organizacja targów międzynarodowych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny, znajomość drugiego języka obcego będzie dodatkowym atutem
  • doświadczenie w wystawianiu faktur sprzedaży - warunek konieczny
  • mile widziane doświadczenie w dziale eksportu
  • mile widziane doświadczenie w organizacji targów międzynarodowych
  • praktyczna, dobra znajomość pakietu MS Office
  • dokładność i pracowitość
  • duże zaangażowanie w wykonywaną pracę oraz własna inicjatywa
  • umiejętność pracy w stresie
  • umiejętność analitycznego myślenia i komunikatywność

Oferujemy:

  • przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole
  • ciekawą pracę w firmie posiadającej ugruntowaną pozycję na rynku
  • możliwość wyjazdów służbowych za granicę
  • eventy integracyjne
  • wymianę doświadczeń z międzynarodowymi kontrahentami w stałym kontakcie z językami obcymi
Aplikacje prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy