Oferta pracy

Specjalista ds. eksportu

Davis Poland sp. z o.o. sp.k.O firmie

  • Bielsko-Biała, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

DAVIS – firma specjalizująca się w produkcji tkanin do pięknych wnętrz, realizacją niepowtarzalnych projektów i aranżacji w każdym budżecie, oferująca przemyślane, spójne i zawsze zgodne z trendami kolekcje, działająca na solidnych fundamentach od 1995 roku, posiadająca własny park maszynowy, liczne magazyny i oddziały w wielu krajach na świecie poszukuje osoby na stanowisko:

Zadania:

  • Realizacja planów sprzedaży i strategii marketingowej firmy
  • Osiąganie stałego wzrostu sprzedaży poprzez rozwój współpracy z istniejącymi klientami firmy oraz pozyskiwanie nowych kontrahentów
  • Opieka nad stałymi oraz potencjalnymi klientami firmy (realizacja zamówień, przygotowywanie ofert handlowych, bieżąca obsługa klienta, prowadzenie rozmów handlowych)
  • Prowadzenie negocjacji handlowych
  • Prowadzenie korespondencji handlowej
  • Współpraca z poszczególnymi działami firmy w celu koordynacji opieki nad klientem

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Mile widziana znajomość dodatkowego języka obcego
  • Wyższe wykształcenie
  • Doświadczenie w kontaktach z klientem
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point)
  • Nastawienie na rozwój, kreatywność, zaangażowanie, dyspozycyjność, umiejętność współpracy z zespołem, bardzo dobra organizacja pracy, odpowiedzialność i samodzielność w działaniu
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość branży meblarskiej i tapicerskiej będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę pełną wyzwań w nowoczesnym i młodym zespole
  • Możliwość uczestniczenia w ciekawych i ambitnych projektach
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej
  • Ubezpieczenie na życie
  • Dofinansowanie karty Multisport

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy