Ta oferta pracy jest nieaktualna od 12 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Eksportu

  • Bielsko-Biała, śląskie
  • Specjalista
  • 07.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Timago International Group z siedzibą
    w Bielsku-Białej lider w branży rehabilitacyjnej i ortopedycznej w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko:

    odpowiedzialnego za obsługę klientów eksportowych firmy.

    Miejsce pracy: Bielsko-Biała

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • rozwój handlu zagranicznego firmy,
    • bieżąca współpraca z klientami, prowadzenie rozmów – budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji handlowych z kontrahentami,
    • przygotowywanie dokumentów niezbędnych w eksporcie (faktury, dokumenty przewozowe),
    • przyjmowanie zamówień, wprowadzanie ich do systemu i ich późniejsza realizacja,
    • reklamacje – przyjmowanie i rozpatrywanie,
    • aktywne poszukiwanie klientów na nowych rynkach,
    • współpraca z magazynem firmy w zakresie organizacji załadunków.

    WYMAGANIA:

    • płynna znajomość języka angielskiego, umożliwiająca codzienną komunikację z klientem zagranicznym,
    • doświadczenie pracy w dziale eksportu,
    • wykształcenie wyższe (mile widziany handel zagraniczny),
    • bardzo dobra organizacja pracy i zaangażowanie w realizację wyznaczonych celów,
    • samodzielność i przedsiębiorczość w działaniu i dążeniu do wyznaczonych celów,
    • umiejętności negocjacyjne, inicjatywa w działaniu i pozyskiwaniu nowych klientów,
    • prawo jazdy kat. B,

    MILE WIDZIANE:

    • znajomość języka: niemieckiego, francuskiego, włoskiego, hiszpańskiego lub rosyjskiego,
    • znajomość procedur celnych, transportowych, logistycznych,
    • znajomość branży sprzętu medycznego.

    OFERUJEMY:

    • pracę na podstawie umowy o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • wdrożenie w obowiązki przez doświadczoną kadrę,
    • samodzielne i odpowiedzialne stanowisko,
    • atrakcyjne wynagrodzenie stosowne do kwalifikacji,
    • możliwość rozwoju zawodowego,
    • benefity pracownicze.
    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV) zawierającą klauzulę dotyczącą zgody na przetwarzanie danych osobowych. Aplikacje osób nie spełniających wymagań nie będą rozpatrywane.
    Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych kandydatów do pracy
    Administratorem danych osobowych osób biorących udział w procesie rekrutacji jest spółka TIMAGO INTERNATIONAL GROUP Sp. z o.o. i Spółka – Spółka komandytowa z siedzibą w Bielsku-Białej (43-316) ul. Karpacka 24/12; NIP: 6482687500, REGON: 241065719, adres-email: [email protected]
    Kontakt w sprawie danych osobowych
    W sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z praw związanych z przetwarzaniem danych osobowych można skontaktować się  z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych - Panią Anną Adamczyk mailowo: [email protected] lub listownie na ww. adres naszej siedziby z dopiskiem "Inspektor Ochrony Danych".
    Cel, podstawy prawne i czas przetwarzania danych
    Podstawą przetwarzania Pani/Pana danych jest zgoda (art. 6 ust. 1 lit. „a” RODO), która wyrażana jest poprzez złożenie przez kandydata swojej aplikacji. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacyjnego na stanowisko, w związku z którym przesłane nam zostały dokumenty aplikacyjne i nie dłużej niż miesiąc od zakończenia procesu rekrutacyjnego, chyba że uzyskamy od kandydata osobną zgodę na wykorzystanie danych na potrzeby przyszłych rekrutacji – w takim wypadku będziemy dane przetwarzać do czasu cofnięcia tej zgody, nie dłużej niż do upływu 12 miesięcy. Podanie danych jest dobrowolne, ale w zakresie jaki wynika z art. 221 kodeksu pracy niezbędne dla realizacji procesu rekrutacji.
    Odbiorcy danych
    Pani/Pana dane osobowe mogą zostać ujawnione:
    -pracownikom i współpracownikom Administratora posiadającym upoważnienie do przetwarzania danych osobowych kandydatów do pracy w związku z wykonywaniem obowiązków służbowych;
    -dostawcom usług technicznych i organizacyjnych dla Administratora (w szczególności dostawcom i podmiotom wyspecjalizowanym w zapewnianiu obsługi technicznej systemów teleinformatycznych);
    -podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa.
    Prawa osób, których dane dotyczą
    Ma Pani/Pan prawo żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia, przenoszenia danych lub ograniczenia ich przetwarzania, a także prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych. W celu skorzystania z powyższych praw należy skontaktować się bezpośrednio z Administratorem lub z naszym Inspektorem Ochrony Danych - dane kontaktowe zostały wskazane powyżej.
    Prawo do skargi
    Jeśli uzna Pani/Pan, że przetwarzając Pani/Pana dane osobowe naruszono przepisy dotyczące ochrony danych osobowych, ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
    Przekazywanie danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej
    Administrator nie planuje przekazywania Pani/Pana danych osobowych do odbiorców zlokalizowanych poza Europejskim Obszarem Gospodarczym (kraje Unii Europejskiej oraz Islandia, Norwegia i Liechtenstein) i organizacji międzynarodowych.
    Informacja o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji
    Nie będzie Pan/Pani podlegać decyzjom podejmowanym w sposób zautomatyzowany (bez udziału człowieka). Pani /Pana dane osobowe nie będą również wykorzystywane do profilowania.