Oferta pracy

Specjalista ds. eksportu

ZOSP RP Wytwórnia Umundurowania StrażackiegoO firmie

ZOSP RP Wytwórnia Umundurowania Strażackiego

Żeromskiego 3

Brzeziny

ZOSP RP Wytwórnia Umundurowania Strażackiego w Brzezinach
zatrudni osobę na stanowisko

Zadania:

  • aktywne poszukiwanie klientów na rynku europejskim i światowym
  • stały monitoring rynku i rozpoznawania jego możliwości
  • prowadzenie korespondencji handlowej w języku obcym (w tym przygotowanie ofert handlowych)
  • analiza potrzeb klientów i negocjowanie warunków współpracy
  • reprezentowanie firmy podczas targów zagranicznych oraz robocze wyjazdy zagraniczne i przyjmowanie klientów w siedzibie firmy
  • raportowanie podjętych działań

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • znajomość drugiego języka obcego (język rosyjski, ukraiński)
  • znajomość obsługi komputera w tym MS Office
  • doświadczenie w pozyskiwaniu i współpracy z klientami obcojęzycznymi

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie o uregulowanej pozycji
  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie podstawowe + system premiowy i prowizyjny
  • bogaty pakiet socjalny: prywatna opieka medyczna, basen lub aerobik wodny
  • możliwość rozwoju zawodowego i osobistego, w tym szkolenia
  • zapewniamy narzędzia niezbędne do wykonywania pracy (telefon, laptop)

Zainteresowane osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o przesyłanie CV klikając w przycisk aplikowania.

Kliknięcie przycisku „Aplikuj” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez ZOSP RP Wytwórnia Umundurowania Strażackiego zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy